האם מתה, בת ה-3 אכלה שאריות במשך יומיים

פעוטה בת 3 בלבד מניו זילנד שרדה במשך יומיים תמימים על שאריות לזניה וחלב, בעוד גופתה של אמה בת ה-28 שמתה במפתיע - מוטלת על רצפת הבית. "אמא לא מתעוררת", אמרה הילדה לשוטרים שהוזעקו אל הבית. דודה של הפעוטה: "היא בסדר עכשיו, אבל קשה לדמיין מה עבר עליה"

שילה בת ה-3. אכלה שאריות לזניה

שילה סילברי, פעוטה בת 3 מניו זילנד שיחקה בצעצוע האהוב עליה, ואכלה גבינה, שאריות לזניה וחלב במשך יומיים תמימים – לאחר שאמה מתה באופן לא צפוי בביתם.

דודה של הילדה סיפר היום לסוכנות הידיעות AP כי שילה בת ה-3 הצליחה לפחות את דלת המקרר ולאכול, וניחמה את עצמה עם הדובון שלה "פוסום", זאת לאחר שאמה של הילדה, לורן בת ה-28, הלכה לעולמה במפתיע.

"הפעם האחרונה שדיברנו עם לורן היתה לפני שבועיים", אמר הדוד, פיט סילברי. "רק לפני כמה ימים התחלנו לדאוג, התקשרנו לחבר שגר בסמוך וביקשנו ממנו לבדוק מה קורה בבית. הוא ראה את הילדה אבל לא את האמא – ואז החלטנו להתקשר למשטרה".

השוטרים שהוזעקו לבית הדריכו את שילה הקטנה כיצד לגרור שולחן קפה אל דלת הכניסה, כדי שהיא תוכל להגיע אל המנעול ולפתוח להם את הדלת הנעולה, ואז היא אמרה להם: "אמא לא מתעוררת".

"אני יכול רק לדמיין מה עבר עליה ביומיים האלה, כשהיא ניסתה להעיר את אמא", הוסיף הדוד. הפעוטה אושפזה בבית החולים המקומי לאחר שהיא נמצאה, לטיפול בהתייבשות ובתפרחת החיתולים שהתפתחה אצלה. "היא בסדר עכשיו", אמר סילברי בכאב. "כשהורדנו את הארון של לורן אל הקבר בבית העלמין, שילה הסתכלה עליו ואמרה 'אמא נמצאת שם'. זה שבר לנו את הלב".

הרשויות בניו זילנד ממתינות כעת לתוצאות נתיחת הגופה של האם, אולם מהמשטרה המקומית נמסר כי אין חשד שמותה של לורן היה על רקע פלילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת