תיעוד: שופט אמריקני מכה את בתו

בתו של שופט אמריקני העלתה לרשת סרטון שמסעיר את ארצות הברית. הילרי אדמס בת ה-23 העלתה סרטון שצילמה לפני 7 שנים, בו נראה אביה, שופט בית משפט לענייני משפחה במקצועו, מכה אותה נמרצות באמצעות חגורה. חקירה פלילית נפתחה נגד האב, אך הוא מאמין שלא יואשם בדבר

המשטרה בטקסס פתחה בחקירה כנגד שופט לענייני משפחה שבתו העלתה סרטון לרשת, המתעד אותו מכה אותה עם חגורה. התקרית קרתה לפני מספר שנים, אך הועלתה על ידי הבת רק לפני כמה ימים. "תשכבי בשקט או שאכה אותך בפרצוף", צורח השופט וויליאם אדמס על בתו הילרי בעוד הוא מצליף בה והיא מתחננת שיפסיק.

ג'ים טיילור, מפקד המשטרה בעיר רוקפורט שבמדינת טקסס, אמר כי החקירה החלה אחרי שמספר הורים מודאגים פנו למשטרה בעקבות החשיפה לסרט, שצולם במצלמה נסתרת בשנת 2004. הילרי הייתה בת 16 כשהעלתה את הסרטון לרשת. אדמס טרם נעצר ושכניו אמרו כי ראו אותו עוזב את ביתו ביחד עם בת זוגו. אחד השכנים סיפר כי ראה אותו יוצא מהבית עם בת זוגו כשבאמתחתם מספר תיקים ורובה.

השופט אמר בתגובה לתחנת רדיו מקומית כי הסרטון "נראה יותר גרוע ממה שהוא באמת", וכי הוא לא מצפה שיינקטו נגדו צעדים משפטיים. "לדעתי, לא עשיתי דבר רע, למעט לחנך את בתי שנתפסה גונבת", אמר אדמס, אך הוסיף: "אכן איבדתי את קור הרוח שלי, אבל התנצלתי מאז". בסרטון, נראה כי אדמס לא מודע לעובדה שמצלמים אותו.

בתגובה לסיפור, אמרה בתו של השופט לסוכנות הידיעות AP כי אביה כעס עליה אחרי שגילה אותה מורידה קבצי מדיה מהאינטרנט באופן פיראטי. לדבריה, היא מתחרטת מעט על העלאת הסרטון לרשת, משום שלא התכוונה שיינקטו כלפי אביה צעדים פליליים אלא רק לעודד אותו לחפש עזרה מקצועית. "הוא אמור להיות שופט שמתנהג בצורה הוגנת", אמרה הבת.

הבת מסבירה כי הפעילה את המצלמה כי הרגישה ש"משהו רע עומד לקרות". לקראת סוף הסרטון צועק האב כי בכוונתו להכות את בתו "עד שתיכנע" ומתלונן על כך שהימצאותו של מחשב בבית רק מביאה בעיות. בסרטון נצפית גם אישה נוספת, אשר מעודד את מעשי האב, אך לא ידוע מי האישה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק