חברתו של מועתסם קדאפי: דוגמנית איטלקייה

פרצופה של ונסה הסלר מוכר ברוב הבתים באירופה, עקב הופעות רבות בפרסומות לחברת תקשורת גרמנית גדולה. כעת היפיפייה האיטלקית צריכה לחפש עבודה חדשה - לאחר שהודתה בריאיון כי הייתה לה מערכת יחסים ממושכת עם בנו של קדאפי, וכינתה את משפחת הרודנים "נורמלית"

ונסה הסלר. "התשוקה קיימת" (חדשות 2)

חברתו האיטלקית-אמריקנית של מועתסם קדאפי, בנו של הרודן שנקבר עמו במדבר הלובי, פוטרה לאחרונה מעבודתה כפרזנטורית של חברת תקשורת בינלאומית, לאחר שדיברה בגלוי על מערכת היחסים שלה עם בן הדיקטטור.

הדוגמנית ונסה הסלר בת ה-23, סיפרה למגזין האיטלקי "דיוה א-דונה" שהביא בילתה 4 שנים עם מועתסם בן ה-34 ושמערכת היחסים ביניהם הייתה "סיפור אהבה יפה".

"לא היה לי קשר איתו מאז תחילת המהפכה, אבל התשוקה נשארה", סיפרה למגזין. הסלר, שהופיעה בקמפיינים לג'ורג'יו ארמני, קלווין קליין ול'וריאל, הוסיפה כי היא מבינה את תחושות העם הלובי.

לדבריה, "אנחנו, צרפת ואנגליה מימנו את המורדים אבל האנשים שם לא יודעים מה הם עושים. משפחת קדאפי היא לא כמו שמתארים, הם אנשים נורמלים".

חברת התקשורת הגרמנית "טלפוניקה" אותה מייצגת הסלר, הודיעה מיד לאחר הריאיון כי היא מסיימת את ההתקשרות עמה. דובר החברה צייץ בטוויטר: "יחסיה של ונסה הסלר הם עסק פרטי. למרות זאת, לא נקבל את הערותיה על הקונפליקט בלוב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת