חשד בבריטניה: נערה בת 14 רצחה את אמה

בעיירה בולטון בממלכה הבריטית נעצרה נערה בת 14 בחשד שרצחה את אמה בבית המשפחה. השכנים מספרים כי שמעו צעקה גדולה מהבית והמשטרה חוקרת את הבת. למה בת רוצחת את אמה?

רצח בבית המשפחה, ארכיון (AP)

טרגדיה בממלכה הבריטית: נערה בת 14 נעצרה לאחרונה על ידי המשטרה בחשד שרצחה את אמה בעת שדחפה אותה בבית המשפחה. הנרצחת, בת 42 תושבת בולטון, הגיעה לבית החולים בעיר לאחר שנפצעה קשה, ושם נקבע מותה.

שכנים סיפרו שהנערה יצאה מביתה בבכי היסטרי היום ראשון האחרון אחר הצהריים וביקשה מהם בגדים לאחיה הקטן. לאחר מכן שהם שמעו צרחה גדולה עולה מבית המשפחה וזמן קצר לאחר מכן הנערה הזמינה אמבולס שלקח את אימה שנפצעה לבית החולים.

כוחות משטרה בריטים שומרים כעת על הבית 24 שעות ביממה ועיכבו לחקירה את בתה בת ה-14 שהיא החשודה המרכזית בפרשה. אחד השכנים סיפר לעיתון הבריטי "טלגרף", כי "בני המשפחה עמדו ברחוב ושמעתי צעקות, הספקולציות שוטפות כעת את עמודי הפייסבוק".

חברתה הטובה של הנרצחת, אמנדה איצ'ס, ספדה לחברתה ואמרה כי היא הייתה אישה לבבית וטובה. "אני לא מאמינה שלא אראה אותה שוב", אמרה בעצב. דוברת המשטרה המקומית ציינה כי פרמדיקים ניסו להציל את חייה ללא הצלחה. כעת נותר לחכות ולראות האם באמת בתה היא זו שרצחה אותה ואם כן - מדוע.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת