המילים האחרונות של סטיב ג'ובס: "הו וואו"

ברגעים האחרונים בחייו של מייסד אפל, סטיב ג'ובס, הוא היה מוקף בבני משפחתו והסתכל לכל אחד מהם בעיניים. אחותו של ג'ובס חשפה היום את המילים האחרונות שאמר לפני שעצם את עיניו, ותיארה את התנהגותו: "הנשימה שלו הצביעה על מסע מפרך, מסלול תלול וגובה"

סטיב ג'ובס. הו וואו

אחותו של מייסד חברת אפל סטיב ג'ובס, שהלך לעולמו בתחילת החודש לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן, חשפה היום את מילותיו האחרונות רגעים לפני מותו. בהספד מיוחד שכתבה לו היא משחזרת כי ג'ובס אמר "הו וואו, הו וואו, הו וואו" - ועצם את עיניו בפעם האחרונה.

מונה סימפסון, אחותו של ג'ובס, ספדה לו לפני כשבועיים בכנסייה הממוקמת באוניברסיטת סטנפורד. במהלך דבריה תיארה את הרגעים האחרונים בחייו העמוסים של ג'ובס, שהיה מוקף בבני משפחתו.

"לפני מותו הוא הסתכל על אחותו פטי, אחר כך ובמשך זמן רב על ילדיו, ואז על שותפתו לחיים לורן. אז הוא הסתכל מעבר לכתפיהם ואמר את מילותיו האחרונות", משחזרת סימפסון.

אחותו של ג'ובס מתארת כי ברגעיו האחרונים היה נראה כאילו ג'ובס מטפס. "הנשימה שלו הצביעה על מסע מפרך, מסלול תלול וגובה", היא משחזרת. "לורן (אשתו) שהייתה לצדו על המיטה נבהלה בכל פעם שהיו הפסקות ארוכות בין נשימותיו".

יום לפני מותו התקשר ג'ובס לסימפסון, וביקש ממנה "לבוא במהירות לפאלו אלטו". לדבריה, אחיה אמר לה בשיחה ביניהם כי הוא "מצטער מעומק לבו לעזוב אותנו". סימפסון הכירה לראשונה את ג'ובס, אחיה הביולוגי, כשהיתה בת 25, לאחר שהוא איתר את אמם המשותפת - שמסרה אותו לאימוץ. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת