"הרמן קיין הטריד מינית 2 עובדות"

האתר "פוליטיקו" חושף כי שתי נשים התלוננו בעבר נגד חבר הקונגרס הרמן קיין בטענה שהוטרדו מינית. קיין נחשב למועמד המוביל של הרפובליקנים להתמודד בבחירות לנשיאות 2012. מהמטה של הרמן קיין שיגרו מיד הכחשה גורפת וכינו את ההאשמות "התקפות אישיות חסרות שחר"

המרוץ על המועמדות הרפובליקנית לנשיאות ארצות הברית ממשיך לספק כותרות. האתר "פוליטיקו" חושף, כי לפחות שתי נשים התלוננו בעבר נגד חבר הקונגרס הרמן קיין, מי שנחשב למועמד המוביל של הרפובליקנים להתמודד מול אובמה בבחירות 2012, בטענה שהוטרדו מינית.

כמה מקורות מסרו לאתר, כי הנשים שעובדות ברשת הפיצריות שניהל קיין בשנות ה-90 עזבו את עבודתן לאחר שחתמו על הסכמים, שבמסגרתם קיבלו תשלומים והתחייבו שלא לפרט על נסיבות עזיבתן.

"התקשורת החלה בהשמצות ובהפצת שמועות לא מאומתות", מסר בתגובה לפרסום דוברו של הרמן קיין, ג'יי.די גורדן. מהמטה של הרמן קיין שיגרו מיד הכחשה גורפת וכינו את ההאשמות "התקפות אישיות חסרות שחר". בתקופה האחרונה זכה קיין לפופולאריות גוברת בסקרים שנערכו בקרב מצביעים רפובליקנים והפרשה החדשה עלולה לפגוע במרוץ שלו לזכות במועמדות הרפובליקנית לבחירות לנשיאות ב-2012.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת