סמואל ל. ג'קסון הוא השחקן המרוויח בכל הזמנים

מאז שנת 1991, מופיע סמואל ל. ג'קסון בארבעה סרטים בממוצע בשנה. לאורך השנים צבר לעצמו השחקן הון לא מבוטל. לפי ספר השיאים של הרוויח השחקן לאורך הקריירה שלו 7.42 מיליארד דולר, מה שהופך אותו לשחקן המרוויח בכל הזמנים. ג'קסון בתגובה: "גדלתי בבית שעבדו בו קשה"

7.42 מיליארד בקריירה (רויטרס)

אחד השחקנים החרוצים ביותר בהוליווד הוא גם שחקן הקולנוע המרוויח בכל הזמנים. לפי ספר השיאים של גינס, ג'קסון בן ה-62 הרוויח לאורך הקריירה שלו סכום מצטבר של 7.42 מיליארד דולר. במהלך השבוע האחרון, נכנס ג'קסון לספר השיאים באופו רשמי.

ג'קסון החל את הקריירה שלו בגיל מאוחר יחסית. פריצתו הגדולה הגיעה בגיל 42, בתפקיד נרקומן מכור לקראק בסרט "קדחת הג'ונגל" משנת 1991 בבימויו של ספייק לי. מאז ועד היום, כיכב ג'קסון ביותר מ-100 סרטים. בין תפקידיו הזכורים ביותר הם גנגסטר קשוח ב"ספרות זולה" וג'דיי ב"מלחמת הכוכבים".

לפי העיתון "ניו יורק דיילי ניוז", משתתף ג'קסון בממוצע בארבעה סרטים בשנה. בשנה שעברה, כיכב ג'קסון בלא פחות משישה סרטים, השנה כיכב בארבעה ועוד לפני שהחלה 2012, ג'קסון כבר חתום על שלושה פרויקטים שיצולמו במהלכה.

ג'קסון, שכרגע לקח הפסקה קטנה מהקולנוע כיד לככב במחזה על מרטין לות'ר קינג בברודווי, סיפר לחדשות CBS על הסיבות להצלחתו: "גדלתי במשפחה ממעמד הפועלים", סיפר, "כשהייתי ילד, כל המבוגרים בביתי קמו והלכו לעבוד בגל יום. הנחתי שזה מה שמבוגרים עושים. זה מה שאני עושה, רק שבמקרה, יש לי עבודה מאוד מעניינת ודי מגניבה!"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת