אשתו של מיידוף: "ניסינו להתאבד"

רות מיידוף מספרת לראשונה כי בחורף 2008 היא ובעלה ברנרד מיידוף, שהורשע במעילת מיליארדים, לא יכלו לשאת יותר את הלחץ ובצעד אימפולסיבי ניסו להתאבד. 3 שנים אחרי היא מודה כי היא שמחה שהם שנכשלו. אז איך זה מרגיש להיות אחת הנשים השנואות בארצות הברית?

רות מיידוף, אשתו של הכלכלן הידוע לשמצה ברנרד מיידוף, אומרת בריאיון כי היא ובעלה ניסו להתאבד אחרי שחשף בפני בני המשפחה כי גנב מיליארדים בהונאה שנחשבת לחמורה ביותר בתולדות ארצות הברית.

רות מיידוף, עוד מתוודה כי היא ממשיכה לקבל מיילים זועמים, קללות ושיחות טלפון נוראיות בעקבות המעשים שביצע בעלה. ביום ראשון הקרוב יפורסם הריאיון הראשון עימה מאז מעצר בעלה בשנת 2008, שישודר בתכנית 60 דקות של רשת CBS.

"אני לא יודעת של מי היה הרעיון, אבל החלטנו להרוג את עצמנו, מפני שמה שקרה סביבנו היה פשוט נוראי", אומרת מיידוף. בנוסף, היא מספרת על פגישה משפחתית לא נעימה שהתקיימה בערב חג המולד, שאחריה הרגישה כי היא "לא יכולה להמשיך יותר". לדבריה, היא ובעלה לקחו "הרבה מאוד גלולות", בהן גלולות שינה, אך למחרת הם התעוררו. לטענתה, היום הם שמחים שלא מתו באותו הערב אחרי הצעד הפזיז.

מארק, אחד מבניהם של בני הזוג, הצליח להתאבד בשנה שעברה. הוא תלה את עצמו בעזרת רצועת כלב, ביום השנה למעצר אביו. לפני כן, בדומה להוריו, הוא ניסה להתאבד על ידי בליעת גלולות שינה, ללא הצלחה. רעייתו מספרת על ההתאבדות ועל הימים הקשים בספר חדש, שהפך לרב מכר.

ברנרד מיידוף נעצר בדצמבר 2008, יממה אחרי שבנו התוודה מול הרשויות על הונאת הענק. הוא הודה ששיקר לאלפי לקוחות וסיפק מידע מפליל על משפחתו, מידע על תרמית שנמשכה בהצלחה שני עשורים. רבים מקורבנותיו של מיידוף היו חברים בקהילה היהודית וגופים שונים בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת