טקסס: תינוקת הצילה את אמה ממוות

פעוטה אמריקנית בת שנתיים בלבד הצילה השבוע את אמה ממוות כמעט ודאי. לאחר שזו התעלפה במטבח, הרימה ליה את הטלפון והודיעה לסבתה, "אמא נפלה". באירוע אחר שגם בו הפכה ילדה לגיבורה, חזרה בת 5 מהגן לבית ריק - נכנסה לרכב והתחילה לחפש אחר הוריה

היצר ההישרדותי, כך מוכח שוב, גובר על הכל: ליה, בת שנתיים מהעיר יוסטון בטקסס, ארה"ב, הצילה את אמה לאחר שזו התעלפה במטבח הבית, כתוצאה מירידה פתאומית ברמת הסוכר בדמה.

כשליה גילתה את אמה מחוסרת הכרה, היא ניגשה לטלפון והתקשרה לסבתה, שהזמינה אמבולנס - וכך ניצלו חייה של האם. "אמא נפלה על הרצפה, היא נפלה", אמרה ליה הקטנה בריאיון. אמה לריסה טיילור סיפרה, "אף פעם לא לימדתי אותה איך להשתמש בטלפון. אז אין לי מושג איך היא הרימה את השפופרת. אני מניחה שהיא ידעה כי תמיד ראתה אותנו".

גם אמלי קגליי, בת 5 מממנספילד, אוהיו, הראתה תושייה בלתי רגילה. כששבה השבוע מהגן בהסעה, היא לא מצאה את הוריה בבית והחליטה לחפש אותם. אמלי לא ידעה שבזמן שהייתה בגן, אושפזה אמה בבית חולים, ולא הספיקה לבקש מהאב לקחת את הילדה.

"אתם צריכים להגיע הנה מהר!"

בת ה-5 נכנסה לרכב ועשתה את מה שזכרה שאמה עושה: הכניסה את המפתח, הזיזה את הגיר להילוך אחורי, הדליקה את האורות והמכונית התחילה לנסוע, עד שנתקעה בקיר.

הילדה נבהלה, ברחה מהרכב והתקשרה למוקד החירום. "המכונית של אמא שלי נסעה אחורה וקרתה תאונה", אמרה למוקדנית. "ואני צריכה שהמשטרה תבוא להחזיר את המכונית של אמא שלי למקום".

כששאלה המוקדנית, "אמא החנתה את המכונית שלה או שאת נכנסת למכונית והסעת אותה?", השיבה אמלי: "מישהו הסיע אותה מעבר לכביש, המכונית עדיין פועלת. אתם צריכים להגיע הנה מהר!".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת