מזעזע: ילדים הוחזקו בכלוב לכלבים

שוטרים במדינת נברסקה שבארה"ב נדהמו למצוא שני ילדים כלואים בכלוב קטן המיועד לכלבים. השניים נכלאו על ידי אמם "כדי שלא יטפסו מהחלון", לדבריה. האם ועוד שלושה מבוגרים נוספים שחיו עימה בקרוון נעצרו ושני הילדים הועברו לידי רשויות הרווחה ביחד עם שני ילדים נוספים שחיו עימם

החשודה בכליאת ילדיה: אשלי קלארק (AP)

ארבעה ילדים נלקחו על ידי הרשויות במדינת נברסקה שבארצות הברית, ממקום מגורים שתואר על ידי הרשויות כ"קרוואן מטונף". בשטח הבית, הוחזקו שני אחים, בני 3 ו-5 בתוך מכלאה מתיל המיועדת לכלבים.

שוטרים מהעיירה נורת' פלייט הגיעו לבית ביום שני האחרון, אחרי שקיבלו מידע לפיו גדלים בו ילדים בתנאי הזנחה. כשהגיעו למקום, נתקלו השוטרים במקום מגורים מוזנח, מלא בצואת בעלי חיים ולדברי השוטרים, ריח שתן ניכר באוויר. בנוסף, מצאו השוטרים במקום כלוב מתיל המיועד לכלבים, ובתוכו שני ילדים ומזרן שינה.

יתרה מכך, לדברי השוטרים, דלת הכלוב הייתה קשורה בתיל, כך שלא ניתן היה לפתוח אותה. אמם של הילדים, אשלי קלארק בת ה-22, טענה כי החזיקה את הילדים בכלוב משום שחששה שהם יטפסו דרך החלון במהלך הלילה. בנוסף לקלארק ושני ילדיה, חי בקרוון זוג נוסף, יחד עם שני ילדים, אחד בגיל 8 והשני בגיל 8 חודשים.

השוטרים אמרו כי למרות שהילדים גרו בתנאים מחפירים מבחינת היגיינה, לא היו ראיות להתעללות פיזית או הזנחה שלהם. קלארק, בני הזוג, וצעירה נוספת כבת 20 שגרה בקרוון, נעצרו והואשמו בסעיפים של כליאת שווא, הזנחה והתעללות. הילדים הועברו לידי רשויות הרווחה ונאסר על הוריהם ליצור עימם קשר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת