ארה"ב: 25 מיליון דבורים התעופפו - בגלל תאונת דרכים

תאונת דרכים יוצאת דופן אירעה ביוטה, ארה"ב, כש-25 מיליון דבורים השתחררו מהכוורות וגרמו לסגירת הכביש במשך שעות - בעקבות התהפכות של המשאית שהובילה אותן. כוורנים עבדו כל הלילה לאסוף מחדש את הדבורים. "הנהג איבד שליטה, פגע במחסום והתהפך. כמובן שהדבורים התעופפו לכל עבר", העיד שוטר תנועה בזירת התאונה

מיליוני דבורים יצאו לחופשי. אילוסטרציה (רויטרס)

מזמזמות כל הדרך אל החופש: 25 מיליון דבורים עפו לאוויר לאחר שמשאית עם מטען של מאות כוורות התהפכה בכביש מהיר במדינת יוטה בארצות הברית.

הרשויות במדינה נאלצו לסגור את הכביש באזור סולט לייק סיטי במשך שעות רבות, בניסיון לאסוף את הדבורים שסררו. נהג המשאית ושני שוטרים שהגיעו ראשונים לזירה נעקצו, אך לא נשקף איום לחייהם.

"הנהג איבד שליטה, פגע במחסום הבטון והתהפך. כמובן שהדבורים התעופפו לכל עבר", העיד שוטר התנועה טוד ג'ונסון. גורמי ביטחון סיפרו כי מעל הכוורות שהיו במשאית הונחה רשת, אך למרות זאת הדבורים הצליחו לברוח ואילצו את הרשויות לסגור את הכביש המהיר החל מיום ראשון בלילה ועד ליום שני בבוקר.

כוורנים מקומיים עבדו במשך כל הלילה לאגד מחדש את מיליוני הדבורים. "העמסנו מחדש את הציוד על משאיות, מצאנו תחליפים לכוורות שנהרסו והובלנו אותם כמה שיותר רחוק מאזור המטרופולין", אמר הכוורן מלווין טיילור. "סביר כי דבורים שלא נאספו והועברו מהאזור מתו בתאונה או במבצע הניקוי".רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת