קרלה ברוני והתינוקת ג'וליה - בדרך הביתה

האישה הראשונה של צרפת לא ממתינה שבעלה ישוב מענייני הצלת הכלכלה האירופית. היום עזבה קרלה ברוני את המרפאה בה ילדה את ג'וליה ויצאה, בליווי שומרי ראש, הביתה. ברוני כבר הכריזה: לא אחשוף את הילדה לכלי התקשורת

בת הנשיא: קרלה ברונו סרקוזי ובתה התינוקת הרכה ג'וליה יצאו היום מבית החולים ונמצאות כעת בדרכן הביתה. ברוני והילדה הראשונה שנולדה לנשיא הצרפתי המכהן קיבלו ליווי צמוד, שיהדוף תוקפים ובמיוחד את הצלמים העקשנים.

סרקוזי עצמו מתכונן עכשיו למערכת הבחירות, שתתקיים בחודש אפריל הקרוב. לדבריו, הוא ורעייתו חשים "אושר עמוק מאוד" עם לידתה של ג'וליה, בתם הראשונה של בני הזוג, אבל לא הראשונה של אף אחד מהם. לסרקוזי יש שלושה בנים משתי מערכות נישואין קודמות, ולברוני יש ילד אחד מיחסיה הקודמים.

הפרשנים הצרפתים מעריכים שהנשיא ינסה להציג את המשפחה הנשיאותית המורחבת שלו במערכת הבחירות, אבל קרלה ברוני אמרה כבר שהיא לא תראה את התינוקת לתקשורת.

כשברוני ילדה את ג'וליה, ניקולא סרקוזי נסע לפרנקפורט לפגישת חירום עם קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל בנושא המשבר הכלכלי באירופה. נשיא צרפת, כך נראה, עסוק בענייני הכלכלה של האיחוד האירופי גם היום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת