סין: פעוטה הושארה למות בצד הדרך

תמונות קשות שצולמו בסוף השבוע האחרון בדרום סין - מסעירות את העולם כולו: פעוטה נדרסה על ידי רכב מסחרי. נהג הרכב ברח, והעוברים והשבים בשוק הומה בדרומה של סין חלפו על פני הפעוטה הפצועה - ופשוט לא עשו דבר ... לראות ולא להאמין

תמונות קשות שצולמו ביום חמישי האחרון בדרום סין מסעירות את העולם כולו. פעוטה הושארה למות בצד הדרך אחרי שנפגעה מרכב חולף. העוברים והשבים במקום התאונה התעלמו ולא עצרו לעזור לחסרת הישע. הגולשים ברשת ורשתות שידור סביב העולם ראו את התמונות - ולא הצליחו להירגע.

בסרטון שלפניכפ נראה נהג רכב מסחרי עוצר, כנראה לאחר שגילה בבהלה כי פגע בפעוטה. הנהג עולה לרכב ובורח. במסלול המנוסה, הגלגל האחורי של הרכב עולה על הפעוטה ודורס אותה בשנית.

אבל זו רק ההתחלה של הזוועות מהעיר פושהן . 12 הולכי רגל עברו לצידה של הפעוטה, ששמה יואייואי, ולא עשו דבר למראה הילדה הנאבקת על חייה במרכז שוק הומה. כמה מהם נעצרו לרגע והביטו בה ובגופה מכוסה הדם, ואז המשיכו בדרכם. אחרים פשוט עקפו את הגופה הקטנה בזהירות.

חסרת הבית היא היחידה שהגיבה  

רק אחרי דקות ארוכות , נעצרה אישה אחת לבדוק מה בדיוק קרה ולהושיט סיוע .העיתון "דיילי צ'יינה" טוען כי מדובר בחסרת בית שאספה זבל ברחוב והיא זו שדאגה שהילדה תגיע לבית חולים.

התמונות האלה ששודרו באחת מהרשתות הלאומית בסין מעוררות זעם וסקרנות. הסרטון הועלה מיד לאתר "יאוקו" אחד המקבילות הסיניות ל"יו-טיוב", ומיליונים צפו בו מאז. על פי העיתונות הסינית - הפעוטה מתה בבית החולים, דקות ארוכות אחרי שפונתה. סוכנות הידיעות הסינית הרשמית טוענת שיואייואי שקועה בתרדמת עמוקה.