צפו: אלוף המרוצים מת על המסלול

עוד אבידה לעולם מרוצי המכוניות: דן וולדון, אחד מהנהגים המובילים בסבב האינדי 500, נהרג בתאונה במהלך המרוץ בלאס וגאס, לאחר שהיה מעורב בתאונת שרשרת. "איבדנו חבר טוב, כולם כאן ראו אותו כחבר", אמר חברו

התאונה בלאס וגאס (AP)

 

 

 

 

 

 

טרגדיה במסלול המרוצים: אחד מהנהגים המובילים בסבב האינדי 500 - דן וולדון, שזכה בשתי עונות באליפות הסבב, מת על המסלול בלאס וגאס בתאונה בה נכללו לא פחות מ-15 מכוניות.

התאונה על המסלול התרחשה כאשר 34 מכוניות נסעו בצפיפות על האספלט הלוהט, במהירות של 360 קמ"ש ואפילו יותר. המהומה החלה לאחר שצמיגי שתי מכוניות נגעו האחד בשני ומרגע זה לנהגים לא היה זמן להגיב. לאחר שניות ספורות מספר מכוניות עלו באש ומילאו את המסלול בשברים, חלקם השאירו בורות עמוקים במסלול.

שעתיים לאחר התאונה, מנהלי המסלול בלאס וגאס הודיעו על מותו של הנהג הבריטי. "רגע אחד אתה עומד ומתלוצץ בהצגת הנהגים וברגע השני - דן מת" אמר בעצב הנהג דארי פראנצ'יטי. "איבדנו חבר טוב, כולם כאן על המסלול ראו בו כחבר, הוא היה בחור כל כך טוב ומלא קסם", הוסיף פראנצ'יטי בהתרגשות.

"דברים כאלה קורים בסוג כזה של מרוצים", סיכם וייד קונינגהאם, נהג שהצליח לשרוד את התאונה, "זה מאוד צמוד ואין מקום לטעויות. וולדון נתקע באמצע המהומה ולא הייתה לו אפשרות לברוח מחלקי הרכבים שהתעופפו סביבו. רכבו טיפס מעל רכב אחר, התעופף באוויר ועלה בלהבות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת