קליבלנד: בן 3 ירה למוות באחיו בן השנה

המשטרה המקומית חוקרת כיצד הפעוט הצליח לשים את ידיו על אקדח טעון, לאחוז בו ולפגוע בראשו של התינוק. האח שנפגע הובהל לבית החולים שם נקבע מותו. רק בחודש שעבר פעוט כבן 3 ירה למוות באחיו התינוק

טרגדיה באוהיו: משטרת קליבלנד חוקרת תקרית חמורה, לאחר שילד כבן 3 ירה למוות באחיו - תינוק כבן שנה. מהחקירה עולה כי הפעוט שם את ידיו על אקדח בשעה שאיש לא השגיח עליו, אחז בו וירה בתינוק בפניו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מיד לאחר הירי הובהל התינוק לבית החולים, שם נקבע מותו. חוקרי המשטרה סירבו לחשוף פרטים נוספים אודות האירוע, אך ממה שכן הותר לפרסום עולה כי ככל הנראה בבית בו אירעה התקרית שהה אדם מבוגר, שנלקח לחקירה.

מפקד משטרת קליבלד, קלווין וויליאמס, אמר כי כעת מנסים החוקרים לברר כיצד הגיע האקדח הטעון לידיו של הפעוט. "זהו יום עצוב בקליבלנד", אמר וויליאמס לכתבים שהתאספו מחוץ לבית. "ילד בן 3 לא יכול להיות אחראי לטרגדיה שכזו. הקסם הזה שיש לנו סביב כלי נשק, לא רק באוהיו אלא בכל רחבי ארצות הברית, חייב להיפסק. זהו אובדן חיים מיותר".

עדי ראייה ושכנים סיפרו כי אמו של התינוק זעקה מכאב כששמעה על מה שקרה. הם הוסיפו כי היא התגוררה בבית יחד עם שלושה ילדים.

בחודש שעבר: תקרית דומה בטנסי

בתחילת החודש שעבר אירעה תקרית דומה בטנסי, אז ילד כבן 3 ירה באחיו בן השנה וחצי ופצע אותו קשות. התינוק שנפצע בראשו מטווח קצר הובהל לבית החולים במצב קריטי אך בהכרה.

המשטרה וכוחות ההצלה הוזעקו לזירה, במרחק של כ-85 קילומטרים מנשוויל, לאחר שהתקבל דיווח על הפציעה הקשה של התינוק. על פי ההערכות, בן ה-3 מצא את הנשק - אקדח עם קליבר של 2.5 מ"מ בבית המשפחה.