צפו: פעוטה בת שנתיים מכורה לסיגריות וקפה

אמה של פעוטה בת שנתיים מרומניה החליטה להרגיל את בתה לקפה במקום חלב ולעשן סיגריות במקום לאכול ממתקים. האב, שחי בנפרד מהאם, דורש כעת משמורת מלאה על בתו לאחר שצפה בבתו מעשנת בסרטון שהעלתה ליוטיוב וצובר אלפי תגובות ברשת. "היא רצתה לנקום בי בכך שהעלתה את התמונות הללו", אמר

סרטון מזעזע שהועלה ליוטיוב חושף חוסר אחריות משווע של אם בת 28 מרומניה, שהחליטה ללמד את בתה בת השנתיים לעשן סיגריה ולשתות קפה, על אף גילה הצעיר.

הוריה של הפעוטה, גבריאל והלנה, נפרדו לפני כשנה ובית המשפט החליט להעניק אז משמורת מלאה לאם. גבריאל, אבי הפעוטה שצפה בסרט, פנה לבית המשפט בעקבות התמונות ודרש לקבל משמורת על בתו. בית המשפט הרומני הסכים שהאם מסכנת את בריאותה של הפעוטה, והעניק לאב משמורת זמנית עליה, אך הוא מקווה לקבל בעתיד משמורת מלאה.

קפה במקום חלב, סיגריות במקום ממתקים

"היא רצתה לנקום בי בכך שהיא העלתה תמונות המתעדות אותה מתעללת בבתנו, אך אני מקווה שזה ישחק לרעתה ושאני אקבל משמורת על הילדה", אמר האב לרשת הטלוויזיה המקומית ברומניה, והוסיף: "כעת, בגלל ההתנהגות חסרת האחריות שלה, בתנו לא רוצה חלב - אלא רק קפה, ובמקום ממתקים היא רוצה סיגריות, וזה נורא".

"בפעמים שהגעתי לבקר את הילדה, הבחנתי בכך שהיא נואשת לסיגריה, ושהיא רואה סיגריות כבויות במאפרות, היא מכניסה אותן לפה, כדי להרגיע את הצורך החולני שלה", הוא מספר.

בשל תכניו הבלתי חינוכיים, ביוטיוב החליטו להסיר את הווידאו שמתעד את האם מעודדת את בתה הקטנה לעשן, ובין כל שאיפה - היא משקה אותה בלגימה מכוס הקפה.

לא מדובר בפעם הראשונה שעולות לרשת תמונות של פעוטות מעשנים סיגריה. בחודש מאי 2010 סער העולם כולו כשהועלו לרשת התמונות של ארדי ריזאל, פעוט אינדונזי בת שנתיים שנוהג לעשן 40 סיגריות ביום. ארדי התמכר לניקוטין אחרי שאביו, מוחמד, נתן לו את הסיגריה הראשונה כשהיה בן 18 חודשים בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת