סנדרה בולוק למוקד המשטרה: "אני נעולה בארון!". האזינו

בזמן שהפורץ היה בביתה, התקשרה השחקנית זוכת האוסקר סנדרה בולוק למוקד 911. "אני מתחבאת בארון, אני שומעת אותם!", היא נשמעת אומרת. החשוד נעצר לאחר המקרה וההקלטה הדרמטית נחשפה בבית המשפט

ההקלטה הדרמטית נחשפת: ג'ושוע קורבט, הגבר שהואשם בפריצה לבית של השחקנית זוכת האוסקר סנדרה בולוק בלוס אנג'לס, הופיע בבית המשפט אתמול (חמישי) לדיון, במהלכו הושמעה השיחה הדרמטית של בולוק למוקד 911 של המשטרה. ההקלטה פורסמה בכלי התקשורת בארה"ב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בולוק, כוכבת הסרטים "הזדמנות שניה", "כוח משיכה" וסרטים נוספים, הייתה בביתה בעת הפריצה. ההקלטה שהושמעה הוקלטה על ידי המשטרה ב-8 ביוני 2014. בולוק נשמעת בה מפוחדת בעוד היא מתארת את המתרחש סביבה.

"מישהו פרץ לבית שלי ואני מתחבאת בארון", היא נשמעת אומרת. "אני נעולה בארון, יש לי דלת ביטחון בחדר השינה ונעלתי אותה, ועכשיו אני נעולה בו". לאחר מכן היא מתארת את הפורץ כשהוא דופק על דלת חדר השינה שלה.

העונש הצפוי לפורץ אם יורשע: 7-12 שנות מאסר

כשהוא לבוש במדי אסיר, ישב קורבט בבית המשפט והאזין להקלטת שיחת הטלפון שהושמעה. קורבט, בן 39, לא הודה בכל האישומים המיוחסים לו, ובהם פריצה והחזקת נשק.

המשטרה דיווחה כי בביתו בקליפורניה נמצא מחסן נשק. אם יורשע בעבירות המיוחסות לו, הוא עשוי לשבת בכלא שבע שנות מאסר, ואולי אף 12 שנים אם יוכח שהחזיק נשק והשתמש בו למטרות פשע.