רצחה אישה הרה וחטפה את העובר מבטנה

פרשת רצח מחרידה מסעירה את ארה"ב: אנה מוראלס רודריגז בת ה-33 נאשמת שרצחה אישה הרה, חתכה את בטנה וחטפה את העובר כפי שראתה בערוץ דיסקברי. היא תכננה לגדל אותו כבנה, אלא שהעובר לא שרד אז היא דיווחה למשטרה שילדה עובר מת. הבדיקות גילו שכלל לא הייתה בהיריון, והובילו את השוטרים לביתה - שם התגלתה גופת האם

תושבת ויסקונסין ואם לשלושה הייתה נואשת להביא ילד נוסף לעולם עם בן זוגה החדש לחיים. כל כך נואשת, עד שהחליטה לרצוח אישה הרה אחרת ולחטוף את העובר שלה במטרה לגדל אותו כבנה.

עכשיו היא נאשמת בבית המשפט בארצות הברית, שם נחשפה הדרמה המבעיתה מאחורי מקרה הרצח של מריצה רמירז קרוז בת ה-23, שציפתה להולדת בנה. קרוז ובעלה תכננו לקרוא לתינוק שיוולד בשם עומאר, אבל כעת נותר הבעל להתמודד עם אובדן אשתו והעובר, ולגדל את שלושת ילדיהם לבדו.

הרוצחת, אנה מוראלס רודריגז, הודתה שסרקה את השכונה בפרברי מילווקי שבה התגוררו הנרצחת עם משפחתה במשך שבועיים, בניסיון לאתר אישה הרה ממנה תוכל לגנוב את העובר ולהציג אותו כשלה. ב-6 באוקטובר היא הבחינה בקרוז, אותה לא פגשה קודם מעולם, והציעה לה טרמפ.

לאחר שקרוז ההרה נכנסה לרכב, אמרה לה הנאשמת שהיא צריכה לשוב לביתה כדי להחליף נעליים. קרוז ניצלה את העצירה כדי להשתמש בשירותים, ו"כשיצאה משם רודריגז כבר המתינה לה עם אלת בייסבול, והכתה אותה עד שהתמוטטה, אז חנקה אותה וביצעה בה ניתוח קיסרי, כפי שראתה בערוץ דיסקברי", לשון כתב האישום.

הרוצחת דיווחה: "ילדתי עובר מת"

זמן קצר אחרי התקיפה האכזרית, רודריגז שלפה את העובר מבטנה של קרוז והחביאה את גופת אמו במרתף, אך העובר לא שרד. בשיחת טלפון שקיימה מאוחר יותר עם שירותי ההצלה, סיפרה רודריגז שילדה עובר מת וביקשה עזרה.

פרמדיקים שהגיעו לביתה נאלצו לקבוע את מותו של העובר, מבלי שהם יודעים כי אמו הביולוגית שוכבת מטרים ספורים ממנו ללא רוח חיים. הרוצחת נלקחה לבית החולים, שם עברה סדרת בדיקות שחשפו כי כלל לא הייתה בהיריון, ובוודאי שלא עברה לידה. זמן קצר לאחר הגילוי הופיעו שוטרים בחדרה של רודריגז.

"במהלך החקירה גילינו שהאישה בת ה-33 כלל לא הייתה בהיריון, ואז החלטנו לחזור לביתה, שם גילינו את גופתה של קרוז", סיפר מפקד המשטרה המקומית. נתיחת הגופה קבעה באופן חד משמעי שהיא מתה מאיבוד דם.

מקורביה של רודריגז קיבלו את ההאשמות נגדה בהלם. חלקם טוענים שהיא אדם טוב, ושללו את האפשרות שביצעה מעשה אכזרי כזה. לצדה של רודריגז ניצב גם בעלה שהעיד כי "היא אדם טוב". "אנחנו עדיין לא מאמינים, למרות שאנחנו יודעים שזו האמת, קשה לעכל סיפור כזה", אמר בבית המשפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת