במקום בביה"ח: מתכננת ללדת בגלריה מול קהל

בניגוד לנשים אחרות שמתכוננות ללידה בקניות ובקורס הכנה ללידה, האמנית מרני קוטאק מבלה את החודש התשיעי של היריונה בגלריה ניו יורק. היא מצפה להמשיך ולחיות שם מול קהל מבקרים רב, גם ברגע הלידה. האורחים בתערוכה, שנקראת "הולדת תינוק X" מוזהרים מראש: התינוק יכול להיוולד בכל רגע

לידה בגלריה. אילוסטרציה (רויטרס)

זו בטח לא אחת הדרכים המסורתיות להביא ילדים לעולם: אמנית בהיריון מתכננת להוליד את בנה הראשון בין קירות גלריה לאמנות - הלידה עצמה היא האובייקט הראשי בתערוכה שלמה שמתרכזת בלידה.

מרני קוטאק היא בטח לא הראשונה שאומרת שלידה היא האומנות הגבוהה ביותר, אבל היא החליטה לקחת את זה צעד אחד קדימה. כבר מספר שבועות שהיא חיה בגלריית "מיקרוסקופ" שבניו יורק, ומצפה להמשיך ולחיות שם מול קהל רב גם ברגע הלידה. האורחים בתערוכה שנקראת "הולדת תינוק איקס" מוזהרים מראש שהתינוק יכול להיוולד בכל רגע, עובדה שתגביר את ההתרגשות מהלידה לעוצמות אחרות.

 לא נבהלת ובטח לא מתביישת מחשיפה

"אני מקווה שאנשים יראו שחייו של אדם הם יצירת האומנות המדהימה ביותר" אמרה קוטאק לניו יורק פוסט, "לכן לידה היא הביטוי הטוב ביותר לחיים והאומנות הגבוהה ביותר".

מבחינתה של קוטאק בת ה-36 החשיפה היא כבר חלק מהחיים. אחרי שאיבדה גם את בתוליה כחלק מיצירת אומנות מול קהל היא אומרת שאין לה שום בעיה ללדת מול קהל, ההפך הוא הנכון. "לא היית אומרת שאני פוחדת לעשות את זה, יש לי צוות טוב שתומך בי, דולה נאמנה ובעל מקסים", הסבירה קוטאק. "כמובן שאני קצת עצבנית לקראת כל הליך הלידה וגידול הילד. בסופו של דבר, וכמו כל אם אחרת, אני מקווה שהכל יתנהל בלי שום בעיות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת