משפחת הנרצחת תובעת את "השטן עם פני המלאך"

היא זוכתה לחלוטין מאשמת רצח הסטודנטית מרדית' קרצ'ר לפני 4 שנים, אך כעת עומדת מי שכונתה "הרוצחת בעלת פני המלאך" בפני תביעה אישית נגדה מטעם משפחת קרצ'ר. לבני המשפחה נודע על כוונותיה של נוקס לפרסם סרט וספר על הפרשה ותובעים ממנה כעת סכום עתק של 8 מיליון ליש"ט

נוקס. עומדת בפני תביעה (רויטרס)

אמנדה נוקס, שרק בשבוע שעבר זוכתה מרצח לאחר ארבע שנים של מעצר ומשפט ארוך, עומדת כעת בפני תביעה על סך 8 מיליון ליש"ט (כ-45 מיליון שקלים) - מצד משפחתה של הסטודנטית הבריטית שנרצחה, מרדית' קרצ'ר.

לפי הדיווח בעיתון ה"סאן" הבריטי, משפחתה של קרצ'ר הזדעזעה נוכח הדיווחים הרבים אודות תכניותיה של "הרוצחת בעלת פני המלאך" בת ה-24 לפרסם ספר ואף סרט בנושא, לאחר זיכויה של נוקס בבית המשפט באיטליה ושובה הביתה לסיאטל, ארה"ב.

כשהורשעו ברצח, עוד לפני הזיכוי, פסק בית המשפט בעיר פרוג'ה כי על נוקס ובן זוגה האיטלקי רפאלה סולצ'יטו בן ה-27 לשלם 12 מיליון דולרים למשפחתה של קרצ'ר. אולם עם הזיכוי, ההחלטה בוטלה.

"עכשיו יהיה לאמנדה את הכסף"

כעת מכין עורך הדין של המשפחה את התביעה. אחותה של מרדית', סטפני קרצ'ר, אמרה, "אם אי אפשר להוכיח שהם עשו את זה, צריך למצוא שני אנשים אחרים שהיו שם עם גוודה (רודי גוודה, המורשע השלישי במעורבות ברצח, שלא זוכה)".

במהלך המשפט הממושך נאלצה משפחתה של נוקס למשכן את ביתה כדי לממן את העלויות המשפטיות הגבוהות. מקורב למשפחה אמר כי "אין סיכוי שהמשפחה הייתה משלמת פיצויים של 12 מיליון דולרים, אבל זה ישתנה עם ספרה של אמנדה, תכניות הטלוויזיה והסרטים. יהיה לה את הכסף".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת