לקראת בחירות: דמוקרטיה נוסח פולין

הבחירות בפולין כנראה ישאירו את דונלד טוסק בכיסא, אבל קטרזינה לנארטס בת ה-23 ממפלגת השמאל בחרה להתפשט מול הבוחרים הפולנים. רגע לפני שהפוליטיקאית הצעירה מורידה הכל מופיע הכיתוב "אם אתם רוצים לראות יותר הצביעו למפלגת SLD - רק אנחנו יכולים לעשות יותר"

קטרזינה - פוליטיקאית שנותנת הכל (מפלגת SLD הפולנית)

ראינו כבר סקס שמוכר בגדים, סקס שמוכר משקאות קלים ואפילו מזון וריהוט, אבל בפולין הולכים צעד אחד קדימה - הסקס מוכר גם פוליטיקאים.

פולין נערכת בימים אלו לבחירות שמוגדרות קריטיות עבור המדינה. על פי הסקרים המוקדמים, מועמד הימין הליברלי דונלד טוסק, ראש הממשלה שמכהן גם היום, צפוי להמשיך ולכהן גם אחרי הבחירות. אבל מי שמספק את הצבע בבחירות האלה הוא לא טוסק, גם לא מועמד הימין הלאומני - התאום לבית קצ'ינסקי - אלא מועמדת מפלגת השמאל "הברית הדמוקרטית", פוליטיקאית נועזת בת 23 שמריצה את הפולנים, אם לא לקלפיות - אז למסכים.

קטרזינה לנארטס מציעה את יכולותיה הפוליטיות בלי מילים. היא בחרה סצינה מהסרט "אינסטינקט בסיסי" כדי למשוך את תשומת ליבם של הבוחרים. בסוף ההודעה, רגע לפני שהפוליטיקאית הפולנייה מורידה הכל, מופיעה כתובית על המסך ומבשרת שהקטע צונזר. אבל, "אם אתם רוצים לראות יותר הצביעו למפלגת SLD. רק אנחנו יכולים לעשות יותר". "אנחנו יכולים לעשות יותר" היא הסיסמה שהמפלגה בחרה לקראת הבחירות.

לדברי לנארטס, "הקמפיין שלי מכוון לאנשים צעירים. הצעירים נמשכים לדברים שנויים במחלוקת ושערורייתיים למרבה הצער". מפלגת הברית הדמוקרטית היא לא מפלגה הזויה בשולי הפוליטיקה הפולנית. בדרך כלל ועל פי הסקרים השנה, המפלגה צפויה להיות המפלגה השלישית בגודלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת