מזל טוב: מקרטני מתחתן עם יהודייה אמריקנית

פול מקרטני וננסי שאבל יחליפו היום הבטחות וטבעות. שאבל הניו-יורקרית מוותרת למען פול על חיים מפנקים בארה"ב - למען חיים טובים לא פחות בלונדון. הטקס הצנוע ייערך במשרד העירוני בלונדון, שם פול הצעיר התחתן עם אשתו הראשונה לינדה איסטמאן ב-1969

פול וננסי - באושר ועושר (AP)

החיפושית הקשישה אך בועטת פול מקרטני אמור להינשא היום בפעם השלישית. הפעם בחירת ליבו היא ננסי שאבל, יהודיה מניו יורק, בת למשפחה מבוססת מאוד וצעירה ממקרטני ב-18 שנה. הפעם הטקס לא המוני; בפעם האחרונה ערך מקרטני טקס ענק לנישואים שהסתיימו ברע ובהפסד מצדו של 48 מיליון דולרים.

מקרטני סוגר מעגל בחתונה הזו: הטקס ייערך במשרד הרישום של כנסיית ווסטמינסטר "אולד מרילבון", שם התחתן פול הצעיר עם אישתו הראשונה לינדה איסטמן, אמריקנית גם היא, ב-1969.

לינדה, שגם היום מתוארת כאהבת חייו של מקרטני, מתה ב-1998. סר פול נפל לזרועותיה המזיקות של אשתו השנייה, האת'ר מילס, בנישואים כושלים שגררו הרבה מאוד פרסום רע בכותרות הצהובונים הבריטים של 2008.

ננסי מוותרת על ניו יורק למען חיפושית מזדקנת

על פי עיתוני בריטניה, הטקס היום יהיה צנוע מאוד. "בגלל הנישואים האחרונים שלו להת'ר מילס שהתחילו בקול תרועה רמה והסתיימו גרוע מאוד, אני חושבת שהפעם זה עומד להיות הרבה יותר שקט, פחות מלכותי ונוצץ, יותר ארצי וצנוע", אמרה קלמי מודי מ"הדיילי מירור". לטענת הכתבת, לטקס יגיעו רק חברים קרובים מאוד ובני משפחה, קהל מצומצם של כ-30 איש.

מקרטני ושאבל החלו לצאת לפני 4 שנים, אחרי שנפגשו בלונג איילנד, ניו יורק. הם הכריזו על כוונתם להתחתן בחודש מאי האחרון. רק לפני חודש עברה הגברת האמריקנית לגור עם פול בביתו בסנט ג'יימס ווד שבלונדון, שם גם תיערך קבלת הפנים. שאבל היא גרושתו של איש העסקים והפוליטיקאי ברוס בלייקמאן.

שאבל כאמור לא דואגת להסכם משפטי על חלוקת רכוש לפני הנישואים. בשל הנישואים והמעבר מעבר לאוקיינוס, היא תיאלץ לעזוב את תפקידה כחברה במועצת ההנהלה של איגוד התחבורה של ניו יורק ולהפסיק את פעילותה בחברות המשפחתיות. הכלה העתידית אמרה ל"ניו יורק פוסט" שהיא עצובה לעזוב את ניו יורק ומצפה לחזור ולהתגורר בה בעתיד, אבל נכון לעכשיו, היא ומקרטני מתכננים לגור בלונדון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת