נקמת השור: ניגח את ראש המטאדור

קרב אכזרי במיוחד התקיים בעיר סרגוסה שבמזרח ספרד בסוף השבוע: לוחם השוורים המפורסם חואן חוזה פאדייה ספג פגיעה קשה במיוחד מהשור, שניגח את ראשו וחדר לארובת עינו. הוא פונה מהזירה כשהוא זועק מכאב "איני יכול לראות" ופונה לביה"ח בעיר, שם טופל במשך יותר מ-5 שעות. התמונות לא פשוטות לצפייה

זוועה בזירת הקרב (AP)

לוחם השוורים המפורסם חואן חוזה פאדייה לא ישכח את הקרב האחרון: הלוחם הספרדי המפורסם נפצע קשה לאחר ששור ניגח את ראשו בעוצמה וחדר עם קרנו לארובת העין. השור גרר את פאדייה לאורך הזירה לעיני הקהל ההמום, כשפאדייה זועק בכאב: איני יכול לראות".

הקרב הדרמטי התרחש בעיר סרגוסה בסוף השבוע, והסתיים בפינויו של פאדייה מהזירה והעברתו לקבלת טיפול רפואי דחוף. התקשורת הספרדית דיווחה שהצוות הרפואי בבית החולים בעיר עמל במשך חמש שעות כדי להציל את פאדייה, בניסיון למנוע את הנזק בחמור שנגרם לארובת העין ולשרירים סביבה. צופים שראו את הקרב, היו בטוחים שהתוצאה תהיה קטלנית, אך רופאיו של פאדייה סיפרו כי מצבו קשה והוא יזקק לתקופת החלמה ארוכה.

אבל המטדורים לא נשארו חייבים. זמן קצר לאחר שפאדייה פונה מהזירה, הומת השור בחיצים מורעלים. בעקבות מחאה שקמה נגד הקרבות האכזריים, הוחלט להוציא את ענף הספורט מחוץ לחוק החל מהשנה הבאה והוא לא יתקיים יותר בחבל קטלוניה שבדרום ספרד. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת