צפו: עדות הרופא האישי של מייקל ג'קסון

מה, באמת, גרם למותו של מייקל ג'קסון? השאלה הזו ממשיכה להעסיק מיליוני מעריצים ברחבי העולם, וגם את בית המשפט. בסוף השבוע הזה נחשפות הקלטות העדויות של הרופא האישי של ג'קסון בחדר החקירות, שבהן מנסה להסביר האיש שמואשם בהריגה את הגרסה שלו

בארצות הברית נחשפה העדות הראשונה של ד"ר קונרד מורי, כפי שמסר אותה לחוקר המשטרה יומיים אחרי מותו של הזמר האגדי מייקל ג'קסון. בעדותו נשמע תיאור מדויק של השעות האחרונות בחייו של ג'קסון, שהיה באותם ימים בעיצומן של חזרות לקראת הניסיון האחרון לחדש את הקריירה שלו.

ג'קסון לא ישן כל הלילה וביקש מהרופא שיעזור לו להירדם. אחרי שכדורי שינה שונים לא עזרו, ג'קסון ביקש "חלב", כינוי לחומר ההרדמה פרופונול שבו מותר להשתמש בחדרי ניתוח אחרי שהרופא הזריק לו את הסם, ג'קסון נרדם מיד. מורי טוען שעקב אחריו כל הזמן פרט לכמה דקות, בהן יצא לשירותים.

רופאו של ג'קסון העיד שעשה הכל כדי להציל את חייו של מייקל ג'קסון. אחרי הניסיון הכושל להחיות את הזמר, הוא הועבר לבית החולים, שם נקבע מותו. עורכי הדין מטעם ההגנה טוענים, שבזמן שהרופא היה בשירותים, ג'קסון הזריק לעצמו עוד מנה של אותו חומר מרדים, כפי שעשה כמה פעמים בעבר.

התביעה טוענת מנגד שד"ר מורי הזריק לג'קסון קוקטייל קטלני ולא עקב אחרי מצבו במשך שעה לפחות. אם הרופא יורשע, צפויות לו ארבע שנות מאסר והרישיון הרפואי יילקח ממנו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת