דרמה בארה"ב: תינוקת נחטפה ממיטתה

ליסה ארווין, תינוקת בת 10 חודשים מקנזס סיטי, ארה"ב, נחטפה בליל יום שני כשישנה בעריסתה. במשטרה מעריכים כי גבר זר נכנס לבית המשפחה, חטף את ליסה ונמלט דרך החלון. מאות שוטרים מסיירים באזור כדי לאתר את עקבותיה, ולמצוא את החוטף. הוריה מתחננים: "עשו הכל כדי להשיבה חזרה הביתה"

מי ראה את ליסה הקטנה? (רויטרס)

ארצות הברית כולה חוששת לגורלה של תינוקת אחת מקנזס, שנחטפה מעריסתה בנסיבות לא ברורות לפני שלושה ימים - ולא נראתה מאז. הוריה פנו בכלי התקשורת אל החוטפים: "אנחנו רק רוצים את התינוקת שלנו בחזרה".

ליסה ארווין בת ה-10 חודשים נחטפה מעריסתה בליל יום שני האחרון. אמה של ליסה השכיבה אותה לישון בסביבות השעה 22:30. סמוך לשעה 4:00 לפנות בוקר נכנס אביה לחדרה של התינוקת - ומצא את העריסה שלה ריקה, בלי שום סימן שיכול להעיד על הסיבה להיעלמותה של ליסה.

משטרת קנזס סיטי וה-FBI פתחו בחקירת החטיפה, ושוטרים רבים עורכים סריקות אחר עקבותיה של ליסה הקטנה, אך נכון לעכשיו - אין שום קצה חוט לפיתרון הפרשה.

על פי ממצאי החקירה הראשונית, אומרים במשטרת קנזס סיטי כי אדם כלשהו נכנס לחדר השינה של הפעוטה, חטף אותה ונמלט דרך החלון, כל זאת מבלי שבני הבית הצליחו להבחין בו.

דוברת המשטרה המקומית אמרה לכלי התקשורת האמריקנים כי "אנו מנסים לעשות כל מאמץ אפשרי כדי לאתר את ליסה, במשך כל הלילה נמשכו חיפושים נרחבים בכל האזור". היא ציינה כי במשטרה בודקים חשד למעורבות של אחד מבני המשפחה בחטיפה, אך עדיין לא הושגה פריצת דרך בעניין.

האם: "בבקשה השיבו את ליסה הביתה"

"אנחנו רק רוצים את התינוקת שלנו בחזרה", אמרה אמה דברה בריאיון לרשת CNN, כשהיא אוחזת בדובי של בתה התינוקת. "בבקשה, השיבו אותה הביתה, שני בנינו האחרים ממתינים לה, רק תגידו לנו שהיא נמצאת במקום בטוח", הוסיפה האם בבכי.

האב ג'רמי ביקש מכל מי שיש לו פיסת מידע אודות בתו התינוקות, למסור אותו למשטרה בדחיפות. "כל מידע, אפילו הזעום ביותר, עשוי לעזור לנו להחזירה הביתה", אמר.

ליסה היא בעלת שיער בלונדיני ועיניים כחולות. גובהה 77 ס"מ ומשקלה כ-12 ק"ג. מהמשטרה המקומית נמסר כי יש לה שתי שיניים תחתונות וכתם לידה על הירך הימנית. היא לבשה מכנסיים סגולים, וחולצה סגולה עם הדפס של חתולים לבנים.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת