האם גלולה תשים סוף לשיער אפור?

מדענים של חברת הקוסמטיקה הצרפתית "לוריאל" הכריזו כי בתום עשור של פיתוח הם המציאו גלולת פלא שתמנע משיער להאפיר. לטענתם, נטילה יומית שלה הכדור תשמור על צבע השיער הטבעי של האדם עד ליום מותו. החדשות הרעות: הגלולה לא תהיה זמינה לציבור הרחב לפחות עד שנת 2015

אובמה. ניתן יהיה למנוע את התופעה? (AP)

הסוף לשיער אפור? מדעני חברת "לוריאל" הכריזו על המצאת גלולת פלא שמונעת משיער להפוך לאפור עם השנים. החדשות הרעות: הגלולה לא תהיה זמינה לציבור הרחב לפחות עד שנת 2015.

מומחים של חברת הקוסמטיקה הצרפתית לוריאל, שמפתחת את הגלולה כבר מעל לעשור, טוענים כי נטילה יומית שלה הכדור תשמור על צבע השיער הטבעי של האדם עד ליום מותו. הגלולה מכילה כימיקל בשם TRP-2 שהגוף מפריש באופן טבעי בכמויות גדולות עד גיל 25, אך מעל גיל 30 ריכוזו בגוף מתחיל להצטמצם.

מפתחי הגלולה מבטיחים שמחירה של הגלולה לא יהיה גבוה מפני שהיא מבוססת על תמצית פירות טבעיים. "אנשים יצטרכו ליטול את הגלולה כמו כדור של תוסף תזונה ולהתחיל לצרוך אותה לפני ששיערם מתחיל להאפיר", ציין ברונו ברנרד ראש המחלקה הביולוגית של ענקית הקוסמטיקה. עם זאת, גם אחרי שהגלולה תצא לשוק, ייקח עשור נוסף להוכיח שהיא מונעת צמיחת של שיער אפור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת