שיקגו: בת 14 נדרסה למוות כשישנה על ספה בביתה

נהג משיקגו נורה ע"י אלמוני כשנסע במכוניתו ברחובות העיר, הוא איבד את השליטה על מכוניתו ודהר במהירות אל תוך בית מגורים. נערה שישנה על ספה בסלון שילמה בחייה בזמן תנומת אחר הצהריים

התאונה גבתה קורבן תמים. ארכיון (חדשות 2)

טרגדיה בשיקגו: נערה בת 14 שילמה בחייה כשנדרסה למוות על ידי רכב שחדר לביתה בשוגג - בעוד ישנה על ספה. חקירת המשטרה המקומית העלתה כי הנהג נורה - ואז איבד את השליטה על מכוניתו ונכנס הישר אל תוך הבית - תוך שהוא מותיר אחריו שובל של הרס רב.

הנערה, דומיניק תומס, ביקשה בסך הכל להעביר אחר צהריים רגוע אחרי שעות הלימודים ונרדמה בסלון ביתה. באירוע הקטלני, שלו אחראי אדם שפרטי זהותו טרם התבררו באופן סופי, נפגע גם אחיה של תומס, בן 12, שלמרבה מזלו נותר בחיים.

עד ראייה בזירה סיפר כי הבחין בכמה קולות ירי, ואז ראה את המכונית נוסעת במהירות הישר אל תוך הבית. "לא ניתן היה בשום אופן לעצור את הרכב הזה", הוא הסביר. "זה נראה כאילו שהנהג אפילו לא ניסה ללחוץ על הבלמים כי לא ראיתי את הנורות מאחור נדלקות. הוא פשוט דהר פנימה".

אנשים המתגוררים בקרבת מקום סיפרו כי בשבועיים האחרונים אירעו באותו האזור ממש שני מקרי רצח באותו הרחוב. המשטרה פנתה לציבור בבקשה לסייע לה לאתר את האיש שירה בנהג - ובכך הביא לתוצאה הקטלנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת