אסון המעבורת בתאילנד: אותרה גופתה של בת ה-12

כוחות החיפוש מצאו את גופתה של הילדה הישראלית שנספתה בשריפה על המעבורת. היא אותרה על ידי צוללנים בנקודה בה עלתה המעבורת באש, בעומק של 18 מטרים. משרד החוץ פועל להבאת הגופה לישראל במוצאי שבת

טרגדיה בטיול בת-המצווה: בתאילנד איתרו הבוקר (חמישי) צוללנים מקומיים את גופתה של הילדה הישראלית בת ה-12 שנספתה אמש בשריפת מעבורת התיירים סמוך לחופי פוקט. הילדה נמצאה ללא רוח חיים בנקודה שבה טבעה המעבורת, בעומק 18 מטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החיפושים אחר הילדה, הבוקר

קונסולִית ישראל בתאילנד אורית שני והרב אליעזר ליינס שליח חב"ד שהצטרפו הבוקר לחיפושים, מסייעים למשפחת הילדה בסידורי העברת הגופה וחזרת המשפחה לישראל. על פי ההערכות, בני המשפחה והגופה יוטסו לישראל במוצאי שבת.

החיפושים, אתמול

האירוע הקשה התרחש אתמול בשעות הבוקר כשאש פרצה, ככל הנראה לאחר פיצוץ במנוע המעבורת, שהייתה בדרכה חזרה לפוקט מהאי קופיפי. הנערה הישראלית שהייתה בטיול משפחתי ננעלה בשירותים ולא הצליחה לצאת מהתא. בזמן זה נאלצו יתר הנוסעים לנטוש את הסיפון.

משפחת הילדה אחרי האסון, אתמול

יתר 117 הנוסעים, כולל הוריה של הנערה ושני אחיה, חולצו בשלום מהמים לאחר דקות ארוכות. המעבורת נשרפה כליל במהירות מדהימה והעובדה שהסירות היו בקרבת מקום הייתה פשוט נס", אמר גורם בכיר בצוות החילוץ לכלי תקשורת בתאילנד. כבר בדקות הראשונות לאירוע העריכו הצוותים בשטח כי הילדה לא שרדה את התקרית, דבר שהבוקר התברר כאמת מרה.

זירת האירוע בברלין (DPA)

טרגדיה בפרו (גלי שפס)

נתי חדד, מנהל "קוסמוי חילוץ והצלה", סיפר בריאיון לחדשות 2 על הרגעים הדרמטיים, בהם ניסו בני המשפחה ללא הואיל לסייע בחילוץ בתם מהספינה הבוערת. "המשפחה בטראומה מטורפת והם לא יכולים לתקשר אחד עם השני. אני אעלה על המטוס הראשון לשם - אם לא לעזור להם, אז לפחות לחזק אותם", אמר המחלץ הישראלי.