צפו: קרב אוליגרכים מול המצלמות

המיליארדר הרוסי אלכסנדר לבדב ידוע כאיל תקשורת ועיתונות המנהל את עסקיו באיפוק וקור רוח. את שתי היכולות הללו הוא לא הפגין במהלך תכנית האירוח של רשת NTV הרוסית. היזם סרגיי פולונסקי העז להתווכח עם השקפתו של לבדב - וחטף מכות בשידור ישיר. כך זה נראה

המיליארדר הרוסי אלכסנדר לבדב יכול להגיד בשקט, בלי כל יומרה, שהוא לא מתערב בענייני העריכה של עיתוניו הרבים ברחבי בריטניה. אבל, אותו לבדב בהחלט מתערב, ובכוח, כשמישהו מעז להתייצב נגד דעותיו בתכניות הטלוויזיה ברוסיה, ארצו.

לבדב הופיע אתמול בטלוויזיה בג'ינס צמוד והראה כמה מהלכים שלמד בארגון הקג"ב, שם עבד כסוכן. האיש שהתייצב מולו הוא יזם נדל"ן עשיר בפני עצמו בשם סרגיי פולונסקי, שהעז להתווכח עם המיליארדר על מדיניות כלכלית. למרות שאין לו את השרירים והיכולות, לפולונסקי יש פה לא קטן. במהלך השידור אמר, "הייתי רוצה להכניס לך אחד בפנים" - ומיד מצא את עצמו על הרצפה, כשלבדב ניצב מעליו.

לבדב אמר לאחר המקרה לתקשורת המקומית, "לא התכוונתי, רק הגבתי לאיומים של פולונסקי. במצבים קשים אין ברירה, אני לא רואה שום סיבה לאפשר לו לתת לי את המכה הראשונה, פשוט ניטרלתי אותו". פולונסקי בהחלט נוטרל: הוא ספג חתכים עמוקים בפניו והמכות השאירו סימנים רבים על גופו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת