"פיילין הסניפה קוק, בגדה בבעלה ושכבה עם כדורסלן"

ספר חדש שעומד לצאת לאור בארה"ב מטיח האשמות חסרות תקדים במי שעשויה להתמודד על הנשיאות. הסופר ג'ו מגיניס, שעבר להתגורר סמוך לביתה של פיילין באלסקה לצורך התחקיר, טוען כי היא שכבה עם שחקן ה-NBA גלן רייס בזמן שהייתה כתבת ספורט צעירה, ניהלה רומן ממושך מאחורי גבו של בעלה, והשיא - נהגה להסניף קוקאין בקביעות

פיילין עם רייס. שובבה לא קטנה

הסיפור הזה הוא כנראה הסיפור הכי הזוי שקראתם היום, אבל הוא כבר מסעיר את ארצות הברית ועלול – אולי – לשים סוף לסיכוייה של שרה פיילין להיבחר לנשיאות: בספר חדש על מושלת אלסקה והמועמדת לסגנית הנשיא לשעבר, נטען כי היא נהגה להסניף קוקאין, ניהלה רומן מאחורי הגב של בעלה ואף שכבה בעבר עם שחקן ה-NBA גלן רייס.

ג'ו מגיניס, האיש שחתום על הספר "הנוכלת: החיפוש אחר שרה פיילין האמיתית", עבר להתגורר בקיץ שעבר סמוך לביתה של פיילין, והוא עתיד לפרסם את הספר הסנסציוני בשבוע הבא – ב-20 בספטמבר, אולם ציטוטים ראשונים מהספר פורסמו כבר היום ב"נשיונל אנקוויירר" האמריקני ומעוררים סערה גדולה.

בין היתר נטען בספר כי לפיילין היה סטוץ עם הכדורסלן גלן רייס בשנת 1987, בתקופה בה הוא שיחק בליגת המכללות ואילו היא הייתה כתבת ספורט צעירה ברשת חדשות באלסקה. ה"לילה החד פעמי" של השניים, כך נטען, התרחש כשרייס וקבוצתו הגיעו לשחק באלסקה - בחדר המעונות של אחותה הצעירה של פיילין באוניברסיטת אנקורג'. פחות משנה לאחר מכן, פיילין נישאה לבעלה הנוכחי טוד. מגיניס טוען כי רייס אישר בפניו את "מערכת היחסים" שהייתה לו עם פיילין.

בזה לא נגמר הסיפור. מגיניס טוען עוד כי פיילין ניהלה רומן במשך חצי שנה עם בראד הנסון, מי שהיה שותפו של בעלה טוד, אולם טוד חשף את הקשר בין אשתו לבין שותפו – ופירק את העסק המשותף בעקבות זאת.

אבל השערורייה העסיסית מכולן עשויה להיות הטענה של כותב הספר כי פיילין ובעלה נהגו להסניף קוקאין להנאתם לעיתים קרובות, זאת עד להיבחרה של פיילין למושלת אלסקה. בין היתר נטען בספר כי פיילין נראתה מסניפה שורה של קוקאין ממכסה של חבית נפט במהלך חופשת סקי עם חברים.

תגובתה של פיילין להאשמות טרם נמסרה.


צפו - שרה פיילין ככתבת ספורט צעירה:

 

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת