צפו: צעיר מחולץ מתחת לרכב בוער

שני כלי רכב בוערים באמצע הכביש ומתחתיהם שוכב צעיר מחוסר הכרה. רוב האנשים היו נרתעים מתסריט שכזה, אך תושבי העיר לוגן שבארה"ב גילו רוח אנושית מדהימה והתגייסו על מנת להרים את הרכב במהירות ולחלץ את הפצוע בשלום. צפו בתיעוד החילוץ המדהים

חילוץ מתחת לרכב בוער (youtube)

אנשים טובים באמצע הכביש: תאונת דרכים קשה בעיירה לוגן שבמדינת יוטה בארצות הברית, הותירה רוכב אופנוע פצוע לכוד מתחת לרכב בוער. קבוצה של אנשים שצפו במחזה הקשה לא נשארו אדישים וזינקו לעזרתו.

צפו בחילוץ המדהים, התמונות בחלקן קשות לצפייה:

האירוע קרה אתמול, מחוץ לאוניברסיטה הנמצאת בעיר. האופנוען, וויליאם רייט בו ה-21, התנגש עם האופנוע שלו במכונית מסוג BMW שיצאה מחנייה. כתוצאה מהתאונה, שני כלי הרכב עלו באש ורייט נתקע מתחת למכונית הבוערת, כשהוא פצוע באורח אנוש, סובל משברים בכל חלקי גופו, חתכים וכוויות.

מספר עוברי אורח שראו את התאונה, לא נבהלו מהלהבות ותוך שהם מסכנים את עצמם, רצו אל עבר הרכב, הרימו אותו מעל האופנוען וגררו את הצעיר מחוסר ההכרה למקום מבטחים. לאחר שחולץ, פונה הצעיר לבית החולים והיום הצליחו הרופאים לייצב את מצבו. הרוכב עדיין פצוע באורח קריטי, אך מצבו יציב.

אחרי ששב להכרתו, הביע הרוכב את הערכתו למציליו. "אני אסיר תודה לכל מי שעזרו לי", אמר רייט בשיחת טלפון לסוכנות הידיעות AP בשיחה מבית החולים, "הם הצילו את חיי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת