באמצע משמרת: שוטרי NYPD התחילו לרקוד

אנשי החוק בברוקלין נסחפו באווירת הקרנבל הסוערת, שנערך במקום, ולמרות שהיו על מדים ובתפקיד - פצחו בריקוד מושחת. אחד המשתתפים בפסטיבל שהבחין בשוטרים, ולא היה מרוצה מהתנהגותם, החל לצלם אותם - והעלה את התיעוד המביך לאינטרנט. כעת הם הושעו מתפקידם ונראה שבימים הקרובים לא יהיה להם מצב רוח לחגוג

עם מדים, בלי מודעות (Fox News)

גברים מרקדים לא מושכים בדרך כלל תשומת לב רבה, אבל כשמדובר בגברים שהם שוטרים בתפקיד - יש פוטנציאל ללהיט, גם אם שומרי החוק לא מודעים למעמדם.

סרט שהועלה לרשת גורם בימים האחרונים לסערה בין הגולשים האמריקנים ומתפשט כמו אש בשדה קוצים - ממסך למסך. שוטרים ממשטרת ניו יורק שהיו אמורים לשמור על הסדר והביטחון בפסטיבל רחוב, נטמעו היטב בקהל ולרגע שכחו שהם לובשים מדים.

הריקוד הסוער נערך בפסטיבל תרבותי בברוקלין, שמהווה מחווה לאיים הקריביים. עם זאת, למרות שמועד קיומו הוא כמה ימים לפני טקסי הזיכרון לפיגועי 11 בספטמבר, כנראה שלא ניתן היה לצפות מהשוטרים לשמור על ערנות ודריכות.

בקטע הווידאו מופיעים השוטרים, במדים מלאים, כשהם חמושים מכף רגל ועד ראש. הם לא מתביישים להתחכך אף באחת מהחוגגות. את השוטרים החוגגים ראה אחד העוברים במקום, שמיהר לקחת את המצלמה - ולתעד את פעולת השיטור ה"לא שגרתית", בלשון המעטה.

על פי הדיווח של רשת פוקס ניוז האמריקנית, ברחוב שבו נערך הפסטיבל היו באותו הזמן שני אירועי ירי. עם זאת, שוטרי התפוח הגדול היו עסוקים ולא שמו לב לקריאות. עכשיו, השוטרים שחגגו מושהים מתפקידם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת