"השטן ממקסיקו": כלא ואנס נערות - ורצח את הילד

צעיר בן 32 ממקסיקו סיטי, נוצרי מאמין ששר במקהלת הכנסייה, התגלה בימים האחרונים כמי שביצע התעללות מחרידה במיוחד. הוא כלא שתי נערות במשך שנים בחדר מזוהם בבית אימו, היכה ואנס אותן והן ילדו לו 5 ילדים. אבל גם זה לא הספיק - הוא היכה והתעלל בילדים, רצח את אחת הנערות ואת תינוקה והשליך את הגופות בכביש המהיר

השכנים והתושבים של השכונה השקטה במקסיקו סיטי מתקשים להאמין למה שהתרחש מתחת לאפם: תושב המקום, צעיר נוצרי מאמין שהלך לכנסייה ואף שר במקהלה, נעצר בחשד שהחזיק בשבי ואנס שתי נערות במשך שנים ארוכות, ובילדים שהן ילדו לו - הוא התעלל. אחת הנערות הוכתה למוות ותינוקה נחנק. הנערה השנייה ויתר הילדים חולצו מהשבי אחרי התערבות המשטרה.  

הרשויות במקסיקו סיטי עצרו שלשום את חורחה אנטוניו אִיניֶיסְטְרָה, נהג מונית בן 32, בחשד שכלא שתי נערות והתעלל בהן במשך שבע שנים בחדר קטן ומזוהם בבית אימו. על פי החשדות, הנערות הרו לחשוד וילדו לו חמישה ילדים. לפני כחודש הוא הכה אחת מהן למוות וחנק למוות גם את תינוקה. אינייסטרה השאיר את שתי הגופות בחדר, ולאחר כחודש השליך את הגופות לכביש מהיר.בשנת 2004 החל אינייסטה להתראות עם עובדת בבית ספר מקומי, אבל עד מהרה לקחת תחת חסותו את שתי בנותיה הקטינות. הוא הוציא את הנערות מבית הספר ומנע מהן לצאת מהבית, עד שבסופו של דבר כלא אותן בחדר מטונף בבית אימו. את אחיהן הצעיר של הנערות הוא הכריח למכור ממתקים מחוץ לבית הספר ולהעביר לו הכסף תוך כדי איומים. אם חשב שהנער לא הרוויח מספיק כסף, הוא היכה אותו כשהוא עירום באמצעות חגורה.הנערה שנמצאה בחדר, בת 21, ושלושה מהילדים, בני שנתיים, 4 ו-5, נשלחו למעצר הגנתי. תינוק בן שלושה חודשים בלבד אושפז בבית החולים בשל פגיעה בראשו בעקבות המכות שספג. חברתו של החשוד - אימן של הנערות שעברו התעללות - נעצרה אף היא בחשד שסייעו לו לבצע את המעשים המחרידים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת