קרוקודיל במשקל טון נלכד בפיליפינים

לא פחות מ-100 בני אדם נדרשו כדי לגרור את המפלצת שנלכדה בחיים בפיליפינים. קרוקודיל שאורכו 6.5 מטרים ומשקלו טון נלכד בחיים בעיר במדינת האיים ויוצג לראווה בפארק אקולוגי מקומי. "הוא יהיה הכוכב של הפארק" אמר ראש העיר בה נלכדה המפלצת

דינוזאור אמיתי: בפיליפינים הצליחו תושבי כפר וצייד אחד ללכוד בחיים קרוקודיל ששוקל טון. בתום מצוד שנמשך שלושה שבועות, הצליחו תושבי הכפר ללכוד את המפלצת שאורכה כ-6.5 מטרים. ראש העיר בונוואן, שבאזורה נלכד הקרוקודיל אמר כי מדובר באחד הקרוקודילים הגדולים שנלכדו אי פעם.

המצוד אחר הזוחל הענק התחיל אחרי שעדי ראייה דיווחי כי ראו אותו אוכל ביזון. בנוסף, המקומיים חושדים כי הטורף המפלצתי אחראי להיעלמותו של דייג מקומי בחודש יולי האחרון. ראש העיר אדווין קוקס אלורדה אמר כי אחרי העדויות, הזעיק מומחים לאזור, כדי לסייע בלכידת היצור המפחיד.

"זה היה מלחיץ, אבל זו חובתנו לטפל בסכנות לתושבים", סיפר אלורדה לסוכנות הידיעות AP, "כשעמדתי לבסוף מולו, לא האמנתי למראה עיני". אלורדה סיפר כי הציידים הניחו ארבע מלכודות לקרוקודיל, אותן הצליח להרוס. לאחר מכן, הוצבו מלכודות חדשות, מחוזקות בכבלי פלדה, שבאחת מהן נלכד הקרוקודיל.
אחרי שנתפס, נדרשו לא פחות מ-100 בני אדם על מנת להובילו מהמלכודת לקרחת היער, שם העמיס אותו עגורן על משאית.

הקרוקודיל הובל לפארק אקולוגי מקומי, שם מקווה ראש העיר להפוך אותו לאטרקציה. "הוא יהיה הכוכב של הפארק", אמר אלורדה בשמחה.

עם זאת, האיום טרם הוסר ועוד קרוקודילים משוטטים ברחבי הפארק. 37,000 התושבים של האזור קיבלו הנחיות שלא לטייל לבד באזורים המיוערים של המחוז.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת