אוסטרליה: כריש טרף למוות גולש גלים

אימה באוסטרליה: צעיר בן 21 הגיע לרכוב על גבי הגלים בחוף הומה אדם. לפתע הוא נראה נעלם אל תוך המים, ודקות לאחר מכן, נפלטה גופתו כשהוא מבותרת לשניים אל החוף - יחד עם שובל דם מהול במים

כריש תוקפני. צילום ארכיון (הסאן)

מלתעות - גירסת המציאות: הנופשים בחוף רחצה פופולרי במערב אוסטרליה נדהמו כאשר גולש בן 21 נכנס לים - ובמקום לרכוב על הגלים, נפל קורבן למתקפה אכזרית של כריש שהופיע במים וטרף אותו למוות.

לפי הדיווחים באוסטרליה, מדובר בצעיר שעסק בפיתוח גוף ומתגורר בצדה השני של המדינה-יבשת. החוף שבו נטרף באכזריות על-ידי הכריש ממוקם במפרץ בונקר, הממוקם כ-255 קילומטרים מדרום לפרת'.

הודעה על הטרגדיה נמסרה לבני משפחתו של הצעיר, שהותיר אחריו גם בת זוג. עדי ראייה דיווחו כי בשעות הצהריים, בשעה שהחוף היה הומה אדם, "הבחור הצעיר שגלש פשוט נעלם לפתע. אף אחד לא ראה את הכריש עצמו, אבל מאוחר יותר גופת הצעיר נפלטה יחד עם שובל של דם בתוך המים".

לפי דיווחי המשטרה האוסטרלית, ספג הגולש נשיכה קטלנית בפלג גופו התחתון ממלתעותיו של הטורף הימי הגדול. "כשהגופה נפלטה היה ברור שהוא מת", סיפרה עדת ראייה. "הגופה שלו פשוט הייתה חצויה לשתיים. המצב היה כזה שברור שאין שום תקווה".

תקרית קטלנית דומה התרחשה באזור בחודש אוגוסט אשתקד, כשגבר בן 31 נטרף על-ידי כריש בחוף הממוקם קילומטרים ספורים מזה שבו גלש הצעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת