צפו: שיא עולם לבולט וג'מייקה ב-100X4

נראה ששיאן העולם יוסיין בולט התאושש לגמרי מהפסילה בגמר ה-100 מטרים, והוביל את נבחרת השליחים של ג'מייקה לשיא עולם אדיר בריצת ה-100X4 באליפות העולם באתלטיקה בדרום קוריאה. הג'מייקנים קיזזו 6 מאיות השנייה משיא העולם הקודם - גם הוא שלהם, מאולימפיאדת בייג'ין. האמריקאים שוב הפילו את המקל ונפסלו. צפו בשיא

אחרי הפסילה המאכזבת בריצת ה-100 מטרים, והתוצאה המצויינת אתמול בריצת ה-200 מטרים, יוסיין בולט עושה זאת שוב ומוביל את ג'מייקה לשיא עולמי של 37.04 שניות בגמר מירוץ השליחים – 100X4 מטרים - זהו שיא העולם היחיד שנשברבמסגרת אליפות העולם באתלטיקה בדאגו, דרום קוריאה.

רביעיית השליחים - נסטה קרטר, מייקל פרייטר, יוהאן בלייק (הזוכה ב-100 מטרים בהיעדרו של יוסיין בולט) ושיאן העולם בולט, שברה את שיא העולם הקודם של הנבחרת הג'מייקנית, שעצרה את השעון על 37.10 שניות באולימפיאדה בבייג'ין 2008. הג'מייקנים שיפרו את השיא ב-6 מאיות השנייה, כל זאת בהיעדרו של אספה פאוול הפצוע.

הרביעייה הצרפתית עם כריסטוף למטרה הגיעה שנייה וזכתה במדליית הכסף לאחר שעצרה את השעון על 38.20 שניות, ואילו הרביעייה מסינט קיטס ונוויס זכתה במדליית הארד עם 38.49. נבחרת האצנים האמריקניים איכזבה, כמעט כרגיל, וכלל לא הצליחה לסיים את המיאוץ לאחר שדרוויס פאטון  הפיל את המקל. למרות ההפסד היום, ארצות הברית עדיין מובילה את טבלת המדליות באליפות בדרום קוריאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק