ארה"ב: אדם נשך נחש

דיוויד סנק מסקרמנטו מעיד על עצמו שהוא שתיין, אך את התוצאות של חגיגת האלכוהול שערך בסוף השבוע אפילו הוא לא צפה: סנק בן ה-54 נעצר לאחר שתקף נחש באורך של כ-4 מטרים. הנחש נמצא עם סימני נשיכה ונזקק לתפרים. כנשאל מדוע תקף את הנחש האומלל, ענה סנק: "כשאני שותה אני משתגע, אבל אינני זוכר למה נשכתי אותו"

הנחש שאורכו כ-4 מטרים נזקק לתפרים (AP)

נשך נחש ולא יודע למה: תושב סקרמנטו, קליפורניה, נעצר בסוף השבוע לאחר שנמצא שכוב על הרצפה, כשדם רב מכסה את פניו. לא רחוק ממנו אותר נחש באורך של כארבעה מטרים, עם סימני נשיכה על עורו. החשוד, דיוויד סנק בן ה-54, נעצר בחשד לתקיפת הנחש - לאחר שנעץ בו את שיניו וגרם לו לפציעה חמורה. ממשטרת סקרמנטו נמסר שהנחש הופנה לניתוח במרפאה הווטרינרית המקומית, שם נזקק לתפרים.

למרבה הפלא, התוקף אינו זוכר כלל את האירוע, שקרה לדבריו תחת השפעת אלכוהול. לאחר שהכרתו שבה אליו, הוא גילה את שאירע ואמר כי הוא "מרגיש רע מאוד על כך". כנשאל מה גרם לו לתקוף את הנחש, סיפר סנק שהשתייה גורמת לו לאיבוד עשתונות. "הייתי אלכוהוליסט במשך זמן רב וכשאני שותה אני משתגע", אמר. "אינני יודע מדוע נשכתי את הנחש".

בזמן שהנחש מתאושש מהתקיפה המוזרה, נלקח סנק למעצר. "אין שום הוכחה להתגרות מצד הנחש", ציינו במשטרה. החשוד מצדו ציין בחקירתו שלא מדובר בהרגל. "בדרך כלל הם נושכים אותי", אמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת