צפו: חילוץ נוסעים ממכונית בוערת

המשטרה המקומית באיווה, ארה"ב, חילצה השבוע שלושה נוסעים בגילאי העשרה שנלכדו במכונית שהתהפכה על צידה ועלתה באש. החילוץ הדרמטי תועד במצלמה שהוצבה בניידת המשטרה, במהלכו ניתן לראות את השוטרים עולים על גג הרכב ומנסים לחלץ את הנוסעים דרך החלון, כשהאש משתוללת סביבם. צפו בתמונות

תמונות נדירות של חילוץ לכודים ממכונית בוערת מגיעות מהעיר דה מוין שבמדינת איווה בארה"ב. השוטרים המקומיים הגיעו לזירה קשה של תאונת דרכים ובה נתקלו ברכב הפוך העולה בלהבות. מהתאונה הקשה הצליחו להינצל שלושה מבין ארבעת נוסעי הרכב שנפגע, ואילו הנהגת בת ה-17 נהרגה.

מחקירה ראשונית עולה שככל הנראה נהג מכונית דודג' בן ה-21 חצה את הצומת באור אדום והתנגש בג'יפ בו נסעו ארבעת הצעירים. מהפגיעה הקשה, הרכב התהפך על צידו ותוך שניות החל לעלות באש.

כאשר האש בוערת מסביבם, הצליחו שני שוטרים מתחנת המשטרה הסמוכה, לחלץ את ארבעת נוסעי הרכב הבוער. אחד מהשוטרים הם עלה על גג הרכב, שבר את החלון וניסה למשוך את הנוסעים מבפנים.

בשלב זה רכב כיבוי אש עוד לא הספיק להגיע לזירת התאונה, ולכן קצין משטרה נוסף שסייע בחילוץ המסובך, נראה רץ הלוך ושוב בין הרכב הבוער לבין ניידת המשטרה, כשהוא מנסה לכבות את האש המתפשטת, באמצעות שמונה מטפי כיבוי שונים. 

לבסוף, הצליחו השוטרים לחלץ מהרכב שלושה נוסעים בגילאי 14-20, נוסע נוסף שנסע בתא המטען שרד גם הוא למרבה ההפתעה את התאונה הקשה. מותה של הנהגת בת ה-17 נקבע במקום.

לאחר שהסתיימו פעולות החילוץ, עצרו השוטרים את נהג הדודג' והוא נלקח לחקירה בתחנת המשטרה, כדי לבחון האם נהג תחת השפעת אלכוהול בעת התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת