חשד: ישראלי נרצח ליד כנסייה בברלין

רק הדרכון שנמצא בבגדיו של הקורבן, צעיר בן 22, חשף ככל הנראה את זהותו. הרוצח השחית את פניו ובכך הקשה על חוקרי המשטרה, שטרם מצאה קצה חוט שיוביל לרוצח, שהשאיר את הגופה ליד חורבות כנסייה נטושה. במשרד החוץ בודקים את הפרטים

חשד: צעיר ישראלי נרצח בברלין (Bild)

גופת צעיר בן 22 ועליה סימני אלימות קשים נמצאה ביום ראשון האחרון - ערב חג הפסחא - מאחורי חורבות כנסייה נטושה בברלין. היום (רביעי) מפרסמים כלי תקשורת בגרמניה כי בכיס מכנסיו של הצעיר נמצא דרכון ישראלי. ממשרד החוץ נמסר כי הדיווח נבדק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגופה אותרה על ידי עוברי אורח ברובע מיטה בעיר, מאחורי חורבות כנסייה פרנציסקנית סמוך לאלכסנדרפלאץ. לאחר נתיחת הגופה אמרו במשטרה כי הצעיר נפל קורבן לרצח ברוטלי ביותר.

הכנסייה הנטושה בברלין (Bild)

"איננו יכולים למסור פרטים סופיים בנוגע לזהותו מכיוון שפניו הושחתו באופן כה קשה עד שלא ניתן להשוותם לתמונת הדרכון", אמר חוקר במשטרת ברלין לעיתון הגרמני "בילד". על פי הדיווח, שגרירות ישראל בגרמניה עודכנה בדבר מציאת הגופה.

"הצעיר היה אמור לבוא להתארח אצלנו בליל הסדר, אבל לא הגיע", אמר לחדשות 2 Online שמואל סגל, מרכז הפעילות בבית חב"ד בברלין. "אנחנו ממתינים כעת למידע נוסף אך אני משער שאכן מדובר בבחור הזה. חסר לנו מישהו שאנחנו מכירים".

גופת צעיר נמצאה בברלין. ארכיון (רויטרס)

תחילה חשדו במשטרה כי מדובר בגופתו של חסר בית, מאחר שבחצר הכנסייה הנטושה נוהגים להתאסף פעמים רבות חסרי בית ושיכורים. המשטרה בברלין קראה היום לכל מי שהיה בסביבת הכנסייה החל ממוצאי שבת ב-20:00 ועד יום ראשון בשש בבוקר להגיע למסור עדות.