צפו: השחקנית דריל האנה באזיקים

השחקנית האמריקנית המפורסמת דריל האנה נעצרה אמש בוושינגטון הבירה, אחרי שהפגינה יחד עם עוד כמה עשרות פעילים נגד הנחת צינור נפט שיחצה את ארצות הברית ממפרץ מקסיקו בדרום ועד קנדה שבצפון. כך זה נראה

אקטיביזם נוצץ: השחקנית דריל האנה נעצרה אתמול מול הבית הלבן בוושינגטון, במהלך הפגנה של פעילים סביבתיים שמוחים נגד כוונת הממשל האמריקני למתוח צינור נפט מקנדה, לחופיה הדרומיים של היבשת הצפון אמריקנית.

השחקנית שידועה לאחרונה בזכות תפקידה בסרט "קיל ביל" ומהתפקיד שהפך אותה בשנות השמונים לכוכבת על - בת הים בסרט "ספלאש", שם כיכבה לצד טום הנקס, ישבה בין כמה עשרות מפגינים שלא רוצים לראות את הצינור חוצה את מדינות מונטנה, דרום דקוטה, נברסקה, קנזס, אוקלוהומה וטקסס.

זמן קצר לפני שנעצרה, אמרה האנה לעיתונאים שהיא תומכת לשימוש באנרגיה נקייה ושהיא הגיעה לבירה וושינגטון כדי להזכיר לנשיא אובמה שלא ייכנע ללוביסטים של חברות האנרגיה הגדולות.

על פי המשטרה, היא נעצרה אחרי שסירבה להתפנות מהמדשאה שמול הבית הלבן. זו לא הפעם הראשונה של האנה באזיקים: השחקנית פעילה מאוד בהפגנות למען הסביבה ונעצרה כבר מספר פעמים בהפגנות דומות. נראה שבכל פעם, זה מה שמביא את התקשורת ואיתה - קידום רעינותיה של האנה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת