צפו: "גשם" של שטרות אירו בכביש בהולנד

עומס תנועה לא שגרתי השתרך בכביש שלאורכו נסעה משאית שהובילה מטען מבנק, שנפתח וגרם לכמויות גדולות של כסף להתעופף באוויר. גם החזאים דיווחו על "גשם שטרות" נקודתי באזור

שטרות לכל המעוניין (youtube)

 

 

העיר מסטריכט ההולנדית נודעת בעיקר בזכות האמנה שנחתמה בה, שהייתה לאחד הבסיסים להקמת האיחוד האירופי. ברבות השנים, אותו איחוד אכן הוקם - אך נראה שאז לא העלה איש בדימיונו כי שטרות של המטבע המשמש אותו - האירו - יתעופפו באוויר הרחובות שבעיר כאילו נפלו מן השמיים.

נהגים שנסעו סמוך לעיר התקשו להאמין כשהבחינו בשטרות של אירו מתעופפים וחולפים עם הרוח לנגד עיניהם. מה שגרם למחזה הלא שגרתי לא היה גורם על טבעי, אלא מטען שטרות שהובילה משאית בכביש ונפתח לפתע.

בכביש באזור השלו התפתח פקק תנועה בלתי שגרתי, שנגרם ממכוניות רבות שעצרו באמצע הכביש - כשנהגיהן פשטו על השלל והחלו לאסוף כמה שיותר שטרות אירו שהצליחו לשאת.

החזאים ההולנדיים היתבדחו על האירוע המשונה ובתשקיפים שהציגו דיווחו על "גשם נקודתי" של שטרות הנופלים מן השמיים.

כתב רשת טלוויזיה בהולנד מיהר לדווח מזירת האירוע, ואחרי שסיפר על הנהגים הרבים שפשטו על האוצר באמצע הכביש - החל בעצמו לאסוף כמה שטרות שרק הצליח לשאת על גופו.

מי שדווקא לא התרשם לטובה מהאירוע הוא בנק הולנדי, שהמשאית שממנה התעופפו השטרות פעלה בשירותו. לפי שעה, עדיין לא ברור סכום הכסף המדויק שאבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת