העץ נפל על חדר השינה של בן ה-11 - שנהרג במקום

ילד בן 11 בלבד הוא צעיר ההרוגים מההוריקן איירין, לאחר שעץ שקרס על ביתו בווירג'יניה מחץ אותו למוות. עדי ראייה סיפרו בסוף השבוע כי אמו של הילד נכנסה להלם מהטרגדיה ולא הפסיקה לצעוק "איפה התינוק שלי?". 40 דקות לקח לצוותי ההצלה להגיע אל הילד - שגופתו פונתה מהמקום רק כשעתיים וחצי לאחר קבלת הקריאה הראשונית

זירת האסון בווירג'יניה, אתמול (דיילי מייל)

בין ההרוגים שגבתה סופת ההוריקן איירין בסוף השבוע נמצא גם ילד בן 11, שנמחץ למוות מעץ שנפל על הבית שבו הוא מתגורר בווירג'יניה. התמונות ועדויות השכנים שפורסמו מאז האירוע הקשה, מציירות טרגדיה עצובה במיוחד.

 

השכנים מספרים כי שניות לאחר שנחת הגזע על הבית, יצאה אמו של הילד כשהיא צועקת "התינוק שלי! התינוק שלי! איפה התינוק שלי?!". צוותי הצלה עבדו דקות ארוכות כדי להסיר את העץ, שקרס ממש על חדר השינה של הילד האומלל.

אישה שמתגוררת בשכנות לבית המשפחה סיפרה שלפתע שמעה את הגזע של העץ נבקע ואת הרעש החזק של קריסתו על הבית - כשהבינה שייתכן ואירע אסון. שכן אחר סיפר כי נאלץ לשבור את דלת הבית בבעיטה כדי לחלץ את אמו של הילד.

מדיווחי המשטרה המקומית עולה כי סמוך לשעה 12:00 בצהריים, שעון מקומי, התקבלה הקריאה על עץ שנפל על הבית. צוות של 16 כבאים הוזעק למקום כדי להסיר את העץ, אך רק לאחר 40 דקות הצליח הצוות הרפואי לגשת אל הנער, אך לא נותר לו דבר לעשות. לבסוף, פונתה הגופה מהבית רק בסביבות השעה 14:30, כשהוסרו כל כבלי החשמל שסיכנו את שלום המחלצים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת