ניצל בנס: הרכב התפוצץ על הכבאי

מזל גדול היה לכבאי אחד מלוס אנג'לס. בעודו מנסה להשתלט על להבות שפרצו בכלי רכב חונה, התרחש פיצוץ אדיר בתוך הרכב, שמקורו ככל הנראה בתקלה טכנית. אלא שהכבאי לא נפגע, והמשיך בקור רוח מדהים בעבודתו. צלם חובב תיעד את רגעי הדרמה

בנס הכבאי לא נפגע (חדשות 2)

לוחמי האש מסכנים את עצמם לא פעם בזמן עבודתם, אך התיעוד הבא באמת יוצא דופן: כבאי אמיץ במיוחד כיבה מכונית שעלתה באש, כשלפתע היא התפוצצה ממש אל מול עיניו. במזל גדול הכבאי לא נפגע, ובקור רוח מדהים המשיך בעבודתו עד כיבוי השריפה כולה.

האירוע כולו התרחש לפני מספר ימים בלוס אנג'לס, קליפורניה. מטה כיבוי האש בעיר קיבל עוד דיווח על שריפה שגרתית ושיגר למקום צוות כבאים. "כאשר הכבאים החלו לעבוד על השריפה", הסביר מפקד כיבוי האש ג'יימי מור, "תקלה טכנית גרמה לניצוצות שהביאו לפיצוץ".

"חשבתי שמדובר בזיקוקים", סיפר ג'ון ארסלנסליק שתיעד את הסרטון הדרמטי. "הכבאי פשוט נשאר 'קול' לחלוטין. הייתי רוצה לפגוש אותו, הכבאים האלו מסכנים את חיינו בשבילנו. איזה אומץ!".

ואיך יצא הכבאי האמיץ ללא שום פגע? קצין כיבוי האש מסביר כי הכל בזכות ציוד ההגנה שהוכיח את עצמו פעם נוספת: "כפי שניתן לראות בסרטון הכבאי אפילו לא מצמץ, הוא לקח צעד אחורה והמשיך להילחם בלהבות". בכיבוי האש, דרך אגב, מתכוננים להציג את הסרטון לצוערים שלהם כחלק מתכנית האימונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת