הסופה "איירין": גם הרשת סוערת

עשרות אלפי גולשים צייצו בשעות האחרונות עדכונים על מצב ההוריקן "איירין" וגם על רגשותיהם בעקבות הסופה. "שאלוהים יעזור לנו", כתבו רבים, בעוד אחרים התייחסו בצחוק לסופה - והזמינו אנשים ליום של בירה ומשחק יאצי

לא רק מזג האוויר סוער, גם הרשת סוערת בעקבות הגעתה של סופת ההוריקן "איירין" לעבר החוף המזרחי של ארצות הברית. עשרות אלפי גולשים צייצו ברשת החברתית טוויטר את רגשותיהם, חששותיהם ועדכונים שוטפים על הסופה. גם מקומם של הדיווחים הציניים לא נפקד.

"הסופה מאיימת על ניו יורק. שאלוהים ישמור איתנו", כתב גולש מודאג, כשחברו הגיב המתגורר בצפון קרוליינה צייץ בחזרה והודיע לו ולעוקביו כי הוא הספיק לארוז, והוא החל בנסיעה מערבה. "הסופה הגיעה אלינו", סיפר הגולש אליוט קרטר. "יש בירה, בטריות, נרות ומשחקי קופסה. יש יאצי, כולכם מוזמנים".

בציוצים אחרים מנסים ארגונים חברתיים בארה"ב להתגייס לעזרתם של הקשישים והעניים, וההתגייסות למענם בשיאה. "מאות נערים עברו בין בתי הקשישים, חיזקו את איטום החלונות והביאו להם מוצרי יסוד להתמודדות עם הסופה", כך סיפר אחד הארגונים בעמוד הטוויטר שלו.

 אבל, איך לא, ישנם גולשים שהחליטו להתייחס בבדיחות לסופה ולנזקיה הצפויים. "האפר איסט סייד בניו יורק לא ייפגע, מעניין למה. כנראה שהסופה הזו לא רוצה כסף", צייצה אחת התושבות. "איירין נשמעת כמו שם של אישה זקנה - נקווה שתכה כמו אחת כזו", הוסיפה גולשת נוספת, וגולש מניו יורק שאמר: "התפוח הגדול יהיה בקרוב סיידר תפוחים".

ויש גם מי שיודע מי אשמה בכל, התקשורת כמובן: "תושבי ניו יורק, ניו ג'רזי וניו אינגלנד, אין לכם מה לדאוג. שום הוריקן לא בדרך אליכם. אתם יכולים לחזור לחייכם ולהמשיך לדאוג מאיומים שלא באמת קיימים, העיקר שתפתחו טלוויזיה כדי שתחשפו לעוד ועוד פרסומות", כתב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת