צפו: רולטה רוסית מול רכבת דוהרת נגמרה בנס

רכבת שטסה במהירות של מאה קמ"ש מחמיצה במילימטרים צעיר שניסה להוכיח שהוא "גבר"; קרב יריות עם פסיכופט מול המצלמות; ולמה בחר טמבל אחד מאריזונה לשים חמישה נחשים במכנסיו? הסיפורים והסרטונים הכי הזויים של השבוע

ניצל ברגע האחרון מהרכבת (חדשות 2)

עד כמה יכולים בני נוער להיות מטומטמים? מתברר שלפעמים אין גבול לטיפשות. חברת הרכבות של דרום אוסטרליה פרסמה השבוע תיעוד מטורף של צעיר שרצה להוכיח לחברים שלו שהוא "גבר גבר", וחצה בריצה את מסילת הרכבת רגע לפני שהרכבת טסה במהירות של מאה קילומטרים לשעה. רק בדרך נס - אין דרך אחרת לתאר זאת - בן הטיפש-עשרה יצא מזה בחיים, אחרי שהרכבת פיספסה אותו במילימטרים ספורים.


נחש במכנסיים

לרוב, הכותרות האלה מזכירות לנו אתרים מפוקפקים שהשתיקה יפה להם, אבל לפעמים - מה לעשות - מגיע סיפור שבו יש, באופן מילולי, נחש בתוך המכנסיים. הפעם מדובר בצעיר בן 22 מאריזונה שהתלהב מכמה נחשים במרכז זוחלים בעיר.  הוא הסתכל ימינה, הסתכל שמאלה, דחף אותם למכנסיים ונמלט. במזל גדול הנחשים לא נשכו אותו, כי אז באמת היה יכול להיות לא נעים. הסוף טוב: הצעיר נתפס כשהוא - והנחשים - בריאים ושלמים.


מול המצלמות: השוטר חטף כדור - השותף חילץ אותו מהתופת

סיפור הירואי במיוחד הגיע אלינו השבוע מקליפורניה. ניידת משטרה קיבלה דיווח על פסיכופט שרצח את התינוקת שלו ואת חמותו והעלה את הבית באש. אל הזירה הגיע השוטר ג'רד סלוקום יחד עם שותפו, ומיד נפתחה עליהם אש. מול המצלמות, נראה סלוקום ממשיך לתפקד גם לאחר שחטף כדור בצוואר. שותפו, באומץ לב ותוך סיכון חייו, מיהר לפנות אותו מהסכנה. במשך יומיים מצבו של השוטר הפצוע היה קריטי, אבל כעת אומרים בבית החולים שהוא משתקם, וכבר יושב בכוחות עצמו ומשוחח עם בני משפחתו. 


למי קראת קוף?

חם לכם? גם לאורנג אוטנג אחד מגן חיות בטוקיו היה חם. מאד. אז הוא עשה את הדבר שהיה נראה לו הכי הגיוני לעשות - טבל מגבת במים קרים וצינן את פניו. הווידאו הזה כבר הפך לפצצה יוטיובית, והוכיח פעם נוספת שיש חיות ששמות את המין האנושי בכיס הקטן.


השודד ששכח מה אמורים התחתונים להסתיר

מסכות? ראינו. כובע גרב? שמענו. אבל תחתונים? לא היה לשודד משהו יותר נורמלי להסתיר איתו את ראשו? ולמה לעזאזל הוא בחר ללבוש על גופו דווקא שמלה פרחונית? גם משטרת דאלאס לא בדיוק הבינה.

אהבתם? כנסו והיזכרו בעוד כמה כותרות הזויות

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת