ניו יורק: עוזרת חטפה תינוקת חרדית

בתם בת ה-6 חודשים של שלוחי חב"ד בניו יורק נחטפה על ידי העוזרת. לאחר חיפושים נרחבים השתיים נמצאו בתחנת רכבת. השוטרים רצו לעצור את העוזרת - שנאבקה בהם וניסתה לשמור על התינוקת אצלה. בסופו של דבר היא נכנעה ונעצרה

דרמה בניו יורק: תינוקת בת חצי שנה, בתם של שלוחי חב"ד בבגרייט נק שבניו יורק, נחטפה בידי המטפלת שלה. לאחר שעה מורטת עצבים היא אותרה והוחזרה להוריה - לא לפני שהמטפלת נאבקה בשוטרים.

התינוקת, בתם של הרב יצחק ותמר חיימפור נחטפה בידי המטפלת גלוריה סוארז ביום רביעי בסביבות השעה 9:50 בבוקר שעון מקומי. אתר האינטרנט חב"ד אונליין מפרסם כי הרב הבחין בעוזרת כשהיא צועדת בכביש עם בתו הקטנה. היא סיפרה כי היא בדרכה ל בית המרקחת ולאחר מכן נעלמה.

העוזרת, גלוריה סוארז, מהגרת מאורוגוואי, שהתה בארה"ב ב-11 שנים האחרונות. הרב ואשתו שכרו את שירותיה באמצעות חברת כוח אדם, בעקבות המלצות טובות שקיבלה.

העוזרת סיימה את עבודתה עבור המשפחה ביום שישי בשבוע שעבר, אך ביקשה להישאר בבית המשפחה כמה ימים נוספים עד למציאת מקום עבודה חדש. במשפחה סיפרו: "היא הייתה רק עוזרת ולא ממש בייבי סיטר, דאגנו שלא להשאיר אותה לבד עם אסתי התינוקת, או מישהו מהילדים האחרים".

עם היעלמות העוזרת, החלו מיד בני המשפחה בחיפושים קדחתניים עד התברר להם כי הילדה פשוט נחטפה. משטרת מחוז נסאו לא מיהרו לסווג את האירוע כחטיפה, ואמרו למשפחה כי צריכים להמתין זמן נוסף.

נהג אוטובוס זכר שהסיע את העוזרת

על פי הדיווח בחב"ד אונליין, בני המשפחה החליטו לחפש את התינוקת בעצמם. האב פנה לתחנת האוטובוסים העירונית, שם ביקש את עזרת הנהגים, כשלהפתעתו אחד הנהגים נזכר כי ראה את העוזרת עם התינוקת שענתה לתיאור, ואפילו זכר שהוריד אותם בפארק. האב מיהר למקום אליו הפנה אותו הנהג, שם נמסר לו על ידי המאבטחים כי העוזרת היתה מבולבלת וחיפשה מונית.

בשלב זה נכנסה המשטרה לתמונה ופנתה לנהגי המוניות באזור. בדרך זו אותרו העוזרת והתינוקת, כשהן ממתינות לרכבת ברציף.

כשהשוטרים ניסו לקחת את העוזרת למעצר, היא נאבקה בהם ואף ניסתה להילחם על התינוקת. רק לאחר משא ומתן, היא ויתרה - ונעצרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת