צפו: החוטף הגרמני מכין את הצינוק לישראלית

סרטון וידאו שנחשף הבוקר בגרמניה מציג את תומאס פישר, הצעיר שחטף את הצעירה הישראלית, במהלך ההכנות לחטיפה. בין היתר נראה תומאס מכניס לבית עשרות מטפים לכיבוי אש ובהם חומר נפץ. אדם שהכיר אותו במשך שנים סיפר: "תומי הוא סדיסט קר מושלם. לא היה לו לב. החזיר הזה תכנן את הפשע במשך שנים"

תומאס פישר, הגרמני שחטף את הצעירה הישראלית המכונה "שרה" וכלא אותה בדירתו במטרה לענות אותה ולהכניס אותה להיריון - שותק בינתיים בחקירתו במשטרה. דובר התביעה אמר הבוקר לעיתון "המבורג בילד" כי "פישר לא משתף פעולה, הוא לא עונה על שאלות ולא מגיב להאשמות שאנו מעלים כלפיו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים על פרשת החטיפה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בינתיים מתגלים פרטים חדשים על חטיפת הצעירה הישראלית בפרברי המבורג. בין היתר פורסם בגרמניה כי פישר בן ה-30 מילכד את הדירה באמצעות כמות אדירה של חומרי נפץ בייצור ביתי, שהוסלקו בתוך 113 מטפים לכיבוי אש אותם החביא במרתף ביתו.

כך הוא תיכנן להרוג את עצמו, יחד עם הישראלית, במקרה שהמשטרה תגלה את מעשיו. אלא ש"שרה" גילתה תושייה, ושעתיים בלבד לאחר שנחטפה הצליחה להשתחל דרך חוטי התיל אותם הציב החוטף על חלונות הבית - ויצאה לחופשי. 

פישר "התאמן" בעינויים על בובת חלון ראווה

במשטרת המבורג חושדים כי תומאס לא פעל לבדו. "הוא לא היה יכול לסחוב את כל הציוד לבדו", אמר אחד מחוקרי המשטרה, והוסיף: "איך הוא הצליח לסחוב לבדו תא טלפון ענק ששוקל 276 קילו ובאורך של 2.30 מטרים?".

גנן שהכיר את פישר במשך שנים סיפר כי "תומי הוא סדיסט קר מושלם. לא ראיתי אותו מחייך אף פעם, לא היה לו לב. החזיר הזה תכנן את הפשע במשך שנים". על פי הפרסומים בעיתון "המבורג מורגנפוסט", פישר נהג להסתובב ב'חברה מפוקפקת', ולפני שהוא חטף את "שרה" - תומאס "התאמן" והתעלל בבובה בעזרת סיכות ומחטים - לקראת ביצוע זממו בישראלית.

"הוא קפא ברגע שהייתה אישה בסביבה"

"הוא תמיד שאל אותי ואת חברי, איפה אני יכול להשיג אקדח? איפה אני יכול להשיג כלי עבודה של רופא שיניים?", הוסיף הגנן הצפון גרמני. "הוא לא שיחק, הוא היה מטורף, היה קל לראות את זה, פעם הוא הביא לבר ארנב בקופסא וביקש להרוג ולבשל לו את הארנב כדי שיוכל לאכול".

"לא הייתה לו עבודה רגילה", הוסיף הגנן. "הוא מכר מדים נאציים ישנים באינטאנט ועשה הרבה מאוד כסף - הוא היה מזמין אותנו לבירה, אבל הוא בעצמו לא שתה. אם אישה הייתה בסביבה - הוא קפא מיד, והוא סיפר לנו שמעולם לא קיים יחסי מין. אני חושב שתומי יהיה מאושר בכלא", סיכם חברו של פישר, "מוגן בתא שלו מעצמו".

צפו: ה"צינוק" של החוטף הגרמני