צפו: "הצינוק" הגרמני של החטופה מישראל

גרמניה סוערת בעקבות פרשת ניסיון החטיפה של הצעירה הישראלית בעיר המבורג. רשת הטלווזיה RTL פתחה את שידוריה עם תמונות חדשות מהדירה בה תיכנן החוטף תומאס פ' להחזיק את "שרה" בת ה-26 כדי להכניס אותה להיריון ולבצע בה עינויים. בין היתר, נראה בתמונות תא הטלפון שהוכנס לדירה כדי לבודד את הרעש מהשכנים. כך זה נראה

התקשורת הגרמנית חושפת היום פרטים נוספים על חטיפת הצעירה הישראלית בפרברי העיר המבורג. העיתון "בילד" דיווח הבוקר כי מטרתו של החוטף הגרמני הייתה לאנוס את הצעירה ולהכניס אותה להריון, זאת על פי ממצאים שחוקרי המשטרה מצאו בביתו של החוטף.

החוקרים טוענים כי פריטים המוגדרים כ"כלים גניקולוגיים" נמצאו בדירתו של הצעיר הגרמני בן ה-30, המכונה תומאס פ'. העיתון הגרמני ערך ריאיון עם אביו של הצעיר המעורער, שטען כי תומאס לא שמר על קשר משפחתי בשנים האחרונות. לדבריו, הוא לא ביקר בבית המשפחה מזה 8 שנים והסתפק בשיחת טלפון קצרה מפעם לפעם ובמשלוח כרטיסי ברכה בחגים.

רשת הטלוויזיה הגרמנית RTL בחרה לפתוח את מהדורת הצהריים שלה עם תמונות חדשות מתוך "מרתף האימה" שהכין תומאס למי שמקבלת לעת עתה את הכינוי "שרה" - הצעירה הישראלית בת ה-26, שהצליחה להימלט מזרועותיו וזוועותיו של הצעיר מהמבורג.

בתמונות ניתן לראות את תא הטלפון השלם אותו הכניס תומאס לדירה, שנועד על פי החשד לבודד את הישראלית ולמנוע רעש שיעיר את תשומת לבם של השכנים.

עוד נחשפו בתמונות מטפים לכיבוי אש וחומרים כימיים אותם הכין החוטף בביתו, וכן מוצרי מזון בכמות גדולה, שנועדו על פי החשד להחזיק את הישראלית בחיים במשך חודשים - בעוד החוטף אונס אותה ומבצע בה עינויים. למרבה מזלה של "שרה", היא הצליחה להימלט מהדירה בטרם הספיק תומאס לבצע בה את זממו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת