השחקנית קייט ווינסלט ניצלה מפגיעת הוריקן

סופת ההוריקן איירין ממשיכה להשתולל וגורמת לנזק עצום באיים הקריביים. אמש פגעה הסופה בווילת הפאר של המיליארדר ריצ'ארד ברנסון באיי הבתולה הבריטיים. השחקנית קייט ווינסלט, ששהתה במקום באותו הזמן, הצליחה לברוח יחד עם שאר אורחי הבית - ואף נשאה את אמו בת ה-90 של ברנסון בזרועותיה

מתברר שלשחקנית זוכת האוסקר קייט ווינסלט יש לא רק יכולות משחק. השחקנית, ששהתה בימים האחרונים באיי הבתולה הבריטיים, הצילה אמש את אמו של המיליארדר ריצ'ארד ברנסון לאחר שברק פגע בבית בו התארחה וגרם לשריפה.

אמש פגעה סופת ההוריקן "איירין" בביתו המפואר של המיליארדר הבריטי ריצ'ארד ברנסון, הממוקם באיי הבתולה הבריטיים שבים הקריבי. קייט, ששהתה יחד עם 20 אורחי VIP נוספים באחוזתו של המיליארדר, הפגינה קור רוח ואומץ לב רב, ולמרות התנאים הקשים הצליחה להימלט מהמקום ולהינצל.

ווינסלט אף הגדילה לעשות, וסייעה לשאר אורחי הבית לנטוש בשלום את המבנה לפני שנפגע. ברנסון סיפר לאחר האירוע, כי השחקנית נשאה בזרועותיה את אמו בת ה-90 והצילה אותה מהלהבות שפרצו במקום.

"קייט היתה פשוט נהדרת"

"קייט אמרה שזה היה כמו צילומי סרט, רק שהיא חיכתה למילה 'קאט' שפשוט לא הגיעה", סיפר ברנסון. "היא נשאה את אמי אל מחוץ לבית. אמא שלי היא בת 90 ויכולה ללכת, אך זה נעשה כדי להאיץ את הפינוי. קייט הייתה נהדרת".

סופת ההוריקן "איירין" שפוגעת בימים אלו מערב האוקיינוס האטלנטי, ממשיכה להתחזק ועלולה להגיע לדרגה שלוש מתוך חמש, כך מעריכים מומחים בארצות הברית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת