צפו: פעלולן קפץ ממטוס אל מסוק - ונהרג

טוד גרין ניסה לבצע את הפעלול שהקנה לו תהילה עולמית - לצאת לכנף המטוס ולקפוץ אל רגלי מסוק שמרחף מעליו והכל תוך כדי טיסה במהירות גבוהה. אבל הכל השתבש כשהוא איבד את שיווי משקלו ונפל אל מותו מגובה של 60 מטרים. "לא הפסקתי לבכות", הודתה אחת הצופות ההמומות שראתה את הנפילה יחד עם שלושת ילדיה

טוד גרין מבצע את הפעלול (AP)

טרגדיה בארצות הברית: הפעלולן הוותיק טוד גרין נהרג כשנפל מגובה של כ-60 מטרים, בעת שניסה לקפוץ ממטוס קל אל מסוק שריחף מעליו באוויר. האירוע המחריד התרחש במהלך מופע אווירי שנערך ביום ראשון השבוע בבסיס המשמר הלאומי האמריקני בדטרויט. גרין ניסה לצאת מהמטוס ולאחוז ברגלי המסוק שלוש פעמים - אך בפעם השלישית מעד ונפל אל מותו לעיני הצופים הנדהמים.

טוד גרין כבר זכה לתהילה עולמית עבור ביצוע מוצלח של הפעלול המסוכן, בו הוא יוצא אל כנף המטוס ונתלה על רגלי מסוק שחג בדיוק מעליו. אלא שהפעם איבד גרין את שווי המשקל שלו בעת שניסה לאחוז ברגלי המסוק ונפל אל מותו מגובה של 60 מטרים. טרם ברור לגמרי מה גרם לו להחליק מכנף המטוס.

הנפילה של גרין זעזעה את כל הצופים במקום. "לא הפסקתי לבכות", הודתה אחת הצופות שראתה את הנפילה יחד עם שלושת ילדיה. "טוד היה פעלולן נהדר", אמרה קיילי פרנקלין בת ה-31, שהטיסה בעבר כמה מהמטוסים מהם יצא גרין לבצע את פעלוליו. "למיטב ידיעתי, רק טוד ועוד פעלולן אחד הצליחו לבצע את המעבר האווירי. דרושה כמות גדולה של כישרון", הוסיפה.
 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת